PUBG Mobile 4 GB RAM'li sistemde kasıyor

Hydra.X

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : İ5 10400F

Anakart : Msi H510M-A PRo

Ram : Curcial 8GB+32GB = 40GB DDR4 ram

Ekran kartı : Msi RX 6500 Xt mech 4gb

SSD : Curcial 480GB
Norrmalde 4 çekirdek işlemcisi, 4 GB RAM'i, 2 GB ekran kartı olan bir PC'de PUBG Mobile'ı azıcık kasarak oynuyordum; PC yandı, yeni PC aldım:
2 çekirdek, 4 GB RAM, 1 GB ekran kartı olan bir PC. Arkadaşlar; oyuna girince karakter hareket etmiyor, oyun oynanmaz halde kasıyor. Sorunu nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Norrmalde 4 çekirdek işlemcisi, 4 GB RAM'i, 2 GB ekran kartı olan bir PC'de PUBG Mobile'ı azıcık kasarak oynuyordum; PC yandı, yeni PC aldım:
2 çekirdek, 4 GB RAM, 1 GB ekran kartı olan bir PC. Arkadaşlar; oyuna girince karakter hareket etmiyor, oyun oynanmaz halde kasıyor. Sorunu nedir?
Normal bir durum PUBG Mobile telefon için optimize edilmiş bir oyun. Bilgisayarda oynamak zaten saçma. Düşük FPS veya FPS düşüşü alman gayet normal.

Optimizasyon sorunu vardır. 10. Nesil ve 8 GB RAM'li bir laptoplara bile görebiliyoruz.

Emülatörle ilgili optimizasyon sorunu var. Bu video yardımcı olabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim bilgisayar da bile kasıyor, oyun problemli 10.000 TL'lik sistem olsa bile kasıyor.
Memu Emülatör tavsiye ederim Gameloop'a göre daha az kasıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı