PUBG Mobile başlangıç kaynak paketleri

• Konuyu başlatan Bora0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 6B

Bora0

Decapat
Daha fazla  
Screenshot_20210303-230625.png

Arkadaşlar resimde de göründüğü gibi oyuna ilk başladığımızda PUBG bize iki tane kaynak paketi sunuyor. Ben şimdiye kadar hep HD kaynak paketini kullandım. Şimdi mesele şu bu kaynak paketleri FPS'ye etki ediyor mu? Ediyorsa en fazla FPS'i almak için hangisini seçmem gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 905430

Arkadaşlar resimde de göründüğü gibi oyuna ilk başladığımızda PUBG bize iki tane kaynak paketi sunuyor. Ben şimdiye kadar hep HD kaynak paketini kullandım. Şimdi mesele şu bu kaynak paketleri FPS'ye etki ediyor mu? Ediyorsa en fazla FPS'i almak için hangisini seçmem gerek?

Bir etkisini göremedim ben.

Fazla FPS için düşük kalite yazanı seçmen lazım.
Telefon da yeterince yer var 6 GB RAM işlemcisi de iyi ama en iyi performansı almak istiyorum görüntü önemli değil. Yani düşük kaliteli yazanı mı seçmem gerek?
Etmiyor ama isterseniz side bir deneyin ben mobilde ve emülatör de denedim 20 FPS alan mobil hala 20 FPS alıyordu 60 FPS alan emülatör hala 60 FPS alıyordu.
Mobil de FPS nasıl ölçülüyor ki?

Telefon da yeterince yer var 6 GB RAM işlemcisi de iyi ama en iyi performansı almak istiyorum görüntü önemli değil. Yani düşük kaliteli yazanı mı seçmem gerek?

Mobil de FPS nasıl ölçülüyor ki?

O ayar pek fazla etki etmez 6 GB RAM varsa zaten rahat bir şekilde oynarsın.
FPS ölçme konusuna gelince, telefondan oyun oynamadığım için bilmiyorum.

O ayar pek fazla etki etmez 6 GB RAM varsa zaten rahat bir şekilde oynarsın.
FPS ölçme konusuna gelince, telefondan oyun oynamadığım için bilmiyorum.
Ya her şeye çok fazla takıyorum 😁. Zaten oyun da kasma vb. problem yok ama oldun mu en iyisi olmasını istiyorum en yüksek performans.

Geri
Yukarı