PUBG Mobile bilgisayardan oynanır mı?

Benim bildiğim iki platformda ayrılıyor birbirinden. Hatta bilgisayardan emülatör ile girmeyi denedim ve uyarıda sadece emülatör kullanıcıları ile karşılaşılır yazıyordu. Yani haksızlık olmasın diye platformları birbirinden ayırıyor olmaları lazım. Karışık veya tekli olarak vermiyor olması lazım size.

Benim bildiğim iki platformda ayrılıyor birbirinden. Hatta bilgisayardan emülatör ile girmeyi denedim ve uyarıda sadece emülatör kullanıcıları ile karşılaşılır yazıyordu. Yani haksızlık olmasın diye platformları birbirinden ayırıyor olmaları lazım. Karışık veya tekli olarak vermiyor olması lazım size.

Valla diyorum ya duyumla değilde gördüğüm başıma gelen şeyleri söylüyorum burda. 4 kişilik takımın 3 tanesi mobil 1 tanesi random olarak pc den oynayan geldi. Hani bu 1 kere de değil çok kez geldi başıma.

4 kişilik takımın 3 tanesi mobil 1 tanesi random olarak pc den oynayan geldi. Hani bu 1 kere de değil çok kez geldi başıma.
Doğrudur mutlaka. Açıkçası çok fazla emülatör veya takım olarak oynamadım. Genelde solo giren biriyimdir. Ama emülatörde böyle bir uyarı olup ona rağmen karışık atması cidden tuhafmış. Bence adil de değil açıkçası.

Valla diyorum ya duyumla değilde gördüğüm başıma gelen şeyleri söylüyorum burda. 4 kişilik takımın 3 tanesi mobil 1 tanesi random olarak pc den oynayan geldi. Hani bu 1 kere de değil çok kez geldi başıma.
Vay arkadaş! Bilmiyordum öğrenmiş oldum eyvallah sağol. Ama yani PC'dekiler ile oynayarak kendimize zorluk çıkarırız sonuçta. Adamlar klavye,mouse oynuyor sen minik bi ekranda kapışıyosun. Garip olmuş.

Hayır, emulatörden girdiğini anlıyor ve bilgisiyarsan oynayanlarla eşleştiriyor eğer takımında telefondan giren varsa onlar da pc den girenlerle savaşmak zorunda kalacak (neredeyae tüm emülatörleri tanıyor)
Kesinmiş gibi yanlış bilgi vermeyelim oyun karışık atıyor oyuncuları sadece büyük çoğunluğu emülatör geliyor o şekilde girildiği zaman. İsterseniz deneyip görebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı