PUBG Mobile hala oynanır mı?

Sürekli neresi gelişiyor hocam. Tek bildikleri şey kıyafet çıkarmak.

Hocam bende oyun yüklü sürekli bir şeylere güncelleme geliyor.
Güncelleme sadece kıyafet ve harita ise gerçekten üzücü.
Ama oynanış olarak da değiştiğini varsayıyorum.
Yani bir firma inovasyon olmadan yıllarca hayatta kalamaz.

Hocam bende oyun yüklü sürekli bir şeylere güncelleme geliyor.
Güncelleme sadece kıyafet ve harita ise gerçekten üzücü.
Ama oynanış olarak da değiştiğini varsayıyorum.
Yani bir firma inovasyon olmadan yıllarca hayatta kalamaz.

Kalıyor demek ki. Gerçekten oyun içinde çeşitlilik yok o yüzden New state öneriyorum oyunda çeşitlilik var.

Çeşitlilikten kastım mobilden farklı oyun modları var ayrıca alışveriş sistemi sayesinde çok taktiksel hareketler yapılabiliyor.

En hoşuma giden ve bağımlılık yapan raundlu ölüm maçı.

Neden oynanmasın?
Ben başından beri oynamıyorum ama birçok arkadaşım oynamaya devam ediyor.
Oyun da sürekli kendini geliştirerek devam ediyor zaten.

Artık bunu söylemenin vakti geldi. Adam konu açıp soruyor sende neden oynanmasın diye soruyorsun. Adam cevabını bilse konu açmaz zaten. Yanlış anlamayın ama konuya soruyla cevap verenleri hep görüyorum bugün söyleyeyim dedim. 😂

Artık bunu söylemenin vakti geldi. Adam konu açıp soruyor sende neden oynanmasın diye soruyorsun. Adam cevabını bilse konu açmaz zaten. Yanlış anlamayın ama konuya soruyla cevap verenleri hep görüyorum bugün söyleyeyim dedim. 😂

Güldürdün :D
Haklısın hocam.
Ama ben hâla oynanır mı olarak sorduğunu düşündüm :)

Son düzenleme:

Hocam cevabını biliyorum kendimce biliyorum zaten sezon 1 oyuncusuyum gerçi oynamıyorum oyunu şu an konuyu o yüzden açtım arada girip oynayasım geliyor ama eski zevki alamayacağımı bildiğim için hiç yüklemedim.

Şahsen benim zevk almamaya başladığım zamanlar insanların haritanin bir ucuna diğerinin baska bir ucuna atlamaya başladığı zamanlar yani bu videodaki zamanlar çok iyiydi başını izlemeniz yeterli zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
1870 gün olmuş hesabı açalı vay be.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    900,2 KB · Görüntüleme: 39
Kuzenlerim ve arkadaşlarım oynuyor hâlâ. Oynanır bence. Hatta bende başlayabilirim geri.

Hayır, hayır oynanmaz. Kitlesi deli gibi toksik zaten en ufak kill alınca küfür yağmuru yersiniz. Kitlesi dışında oyun oynanmaz derecede kötü oldu.

Hoparlör'ü kapat.

Bence takım oluşturup oynayın. Oyunu oynayanların %60'ı doğu tarafından oynuyor.

Kuzenlerim ve arkadaşlarım oynuyor hâlâ. Oynanır bence. Hatta bende başlayabilirim geri.

Hoparlör'ü kapat.

Bence takım oluşturup oynayın. Oyunu oynayanların %60'ı doğu tarafından oynuyor.

Aga ben sadece kitlesi demiyorum eski tadı vermiyor. Oyunu iyice velet oyununa çevirdiler. Boş boş güncellemeler falan.

Geri
Yukarı