PUBG Mobile çalınan hesaba girilir mi?

• Konuyu başlatan Swly
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 253
İşletim sistemi
Android

Swly

Centipat
Benim aylar önce PUBG mobile hesabım çalınmıştı ve bugün hesaba girip iki adımlı doğrulama ve e posta doğrulamasını açtım ama hesabı çalan kişi kendi Facebook ve Twitter hesabını eklemiş onları kaldıramadım adam hala hesaba giriş yapabilir mi?

Benim aylar önce PUBG mobile hesabım çalınmıştı ve bugün hesaba girip iki adımlı doğrulama ve e posta doğrulamasını açtım ama hesabı çalan kişi kendi Facebook ve Twitter hesabını eklemiş onları kaldıramadım adam hala hesaba giriş yapabilir mi?
Kardeş , oyunu yapan firma ile görüşsene ;)

Dostum Facebook ve Twitter ile iletişime geçip hesabın sana ait olduğunu kanıtla. Ve diğer hesapların Pubg Mobile ile olan bağlantısının kaldırılmasını iste. Pubg Mobile böyle büyük bir topluluğa sahipken destek sistemi bile yok :D Oyun bırakma nedenidir, para yatırdıysan bile sat hesabı bu sorunu hallettikten sonra boşuna vaktini Pubg Mobile ile harcama.

Yeni konular

Geri
Yukarı