PUBG Mobile dosya kullanarak 90 FPS kilidini kaldırmak ban sebebi mi?

Trieetz

Kilopat
Makaleler
9
Bildiğiniz gibi PUBG Mobile 90 FPS oynamak için OnePlus telefonlarına ihtiyacımız var. Ben bu sorunu çözmek için videolar izleyip dosyalar aldım ve belirtilen yöntemi uyguladım. FPS kilidi kalktı ve akıcılık muazzam görünüyordu. Lakin kendi hesabıma giremiyorum. Kafamda bir soru var. Bu uyguladığım yöntem ban sebebi mi?

Bildiğiniz gibi PUBG Mobile 90 FPS oynamak için OnePlus telefonlarına ihtiyacımız var. Ben bu sorunu çözmek için videolar izleyip dosyalar aldım ve belirtilen yöntemi uyguladım. FPS kilidi kalktı ve akıcılık muazzam görünüyordu. Lakin kendi hesabıma giremiyorum. Kafamda bir soru var. Bu uyguladığım yöntem ban sebebi mi?

GFX Tools mu kullandın? GFX ise ban sebebi.

Ben GameLoop emulatörün beta sürümünde 90FPS oynuyorum ama bilgisayar üzerinden tabi. Bayadır oynuyorum her hangi bir ban durumu yok zaten GameLoop'un kendi beta sürümü buna izin veriyor 90FPS diye seçenek açılıyor emülatör ayarlarında. Telefonda ki durumu bilemiyorum.

Oyun dosyalarında bir tane bile değişiklik fark edilirse direkt ban yersiniz.

Ben GameLoop emulatörün beta sürümünde 90FPS oynuyorum ama bilgisayar üzerinden tabi. Bayadır oynuyorum her hangi bir ban durumu yok zaten GameLoop'un kendi beta sürümü buna izin veriyor 90FPS diye seçene açılıyor emülatör ayarlarında. Telefonda ki durumu bilemiyorum.
Hocam bilgisayarda zaten oluyor ama her telefon 90 fps desteklemiyor.

Arkadaşlar gfx tool kullanmadım. Sadece bir dosya kopyaladım ZIP'den çıkarıp. Bu dosya sağladı 90 FPS kilidini açmayı. Ban sebebi midir? Değilse kendi hesabıma geçmeyi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı