PUBG Mobile dürbün kendi kendine açılıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Aliozkan16

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 GB 3200 mhz CL 16
Ekran kartı
Asus RTX 3060 12GB
Anakart
ASUS B450M K-II
İşlemci
RYZEN 5 5600
PUBG Mobile'in kendi emulatoru olan GameLoop'u bilgisayarıma ilk kez kurdum oyunu açtım 90 FPS gayet akıcı bir şekilde oynayabiliyorum ama kontrollerde bir sorun oluşuyor sürekli. Kontrollerdeki sorunu hallediyorum ama fareyi sağa sola hareket ettirdiğim zaman kendi kendine dürbün açılıyor ne yaptıysam bu sorunu çözemedim. Nasıl halledebilirim bu mereti?

Screenshot_1.png

PUBG Mobile'in kendi emulatoru olan GameLoop'u bilgisayarıma ilk kez kurdum oyunu açtım 90 FPS gayet akıcı bir şekilde oynayabiliyorum ama kontrollerde bir sorun oluşuyor sürekli. Kontrollerdeki sorunu hallediyorum ama fareyi sağa sola hareket ettirdiğim zaman kendi kendine dürbün açılıyor ne yaptıysam bu sorunu çözemedim. Nasıl halledebilirim bu mereti?

Eki Görüntüle 1475306

Sağa sola çektiğiniz zaman yanlışlıkla sağ tık'a tıklıyor olabilir misiniz?

Peki nereden aldınız? Farenin o sağ tık yerinde bir hata olabilir değilse PUBG Mobile'ı silip geri indirmeyi deneyebilir misiniz? Bazen emülatörlerde olabiliyor bu durum.

İnternetten aldım t Wolf TF 200 diye aratırsanız görebilirsiniz. Emulatörüde 2. kez yükledim hala aynı. Bu sorunu yaşayanlar benimle birlikte çok var ama çözümünü bilmiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı