PUBG Mobile Düşük CPU ve GPU Kullanımı

Darboğaza takılma nedeninizi söylüyorum.Bende i3 6100 ve gtx 1050 var bazı oyunlarda darbogaz yapıp bazı oyunlarda çok az yapıyor.Düşük grafikli oyunlarda ise resmen oyniyamıyorum takılmalardan.İşlemci yüzünden büyük ihtimal.

Benim sorunumda tam bu aslında. Ama şöylede bir gerçek var benim işlemcim AMD FX 8150. Senin işlemcin gibi, yani yeni sayılabilecek 6.nesil bir i3 değil. Benim işlemcimde ekran kartımda güclü ama eski parçalar. Nasıl bir çözüm bulabiliriz acaba, buna benzer başka sorunlar yaşayanlar mutlaka vardır.

Benim işlemci takıp denemem lazım.Öbür türlü ne ekran kartımda nede başka bir parçada arıza olduğunu düşünmüyorum.Düşük bütceli yayıncılar nasıl oyun oynuyorsan bizimde aynı şekilde takılmadan oynamamız lazım aslında.

Tamamen seninle aynı fikirdeyim üstadım. AMD FX 8150 CPU ve Zotac GTX750 GPU kullanıyorum. Nerde sorunum varsa o parçayı değiştirmek istiyorum, o yüzden tam çözüm arayışındayım bende.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı