PUBG Mobile emülatör mouse sorunu

• Konuyu başlatan 0skar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 25B
Merhaba arkadaşlar. Gameloop emülatörde oyun esnasında Tab tuşu ile çantayı açıp yerden alıp bırakmalar sonrası veya hareket halinde giderken falan, tekrar Tab ile çantayı kapattığımda mouse saçmalıyor. İleri giderken bir anda arkaya dönüyor vs., çözümü nedir? Aynı sorunu yaşayan var mı?

Hızlıca tekrar taba iki kere bas düzelir. Aç kapa yap yani çantayı.

Çözümünü söylüyorum, umarım en iyi cevap olarak seçilir. Gameloop PUBG Mobile ayarlarına girip, grafikleri 2K yaptınız büyük ihtimal. Ya da 720P. Monitörünüz 1080P büyük ihtimal. 1080P yapın onu ayarlar düzelecektir.

Bende de oluyor hızlıca aç kapa yapıyorum düzeliyor yarım saniye bile sürmüyor tık tık iki kez bas

Çinlilerin yaptığı bir iş düzgün olsa şaşarım zaten :)

Selam Herkese,
Bende Emülatorde misafir girişi yapınca oynayabiliyorum. Fakat mevcut eski hesabım ile facebook üzerincen bağlanınca mouse sol sağ tuşlar oyunda çalışmıyor. Neden olabilir, ne yapmalıyım?

Merhaba aynı problemden muzdaribim, çözümü bulabildiniz mi acaba?

Merhaba, emülatör ün tuş ayarlarını açıp sıfırlayı tıklayın düzelecektir.

Merhabalar, klavye ayarlarından bahsediyorsanız yaptım fakat düzelmedi. Öneri için teşekkür ederim.

Emülatörü beta kurmayı deneyin bir de hocam. Uzun zamandır öyle yapmıyor bende.

Beta sürümündeyim, teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. GameLoop emülatörde oyuna başlarken maus tıklamıyor yardımcı olabilen

Ctrl tuşuyla kontrol sağlamayı denediniz mi?

Lobide solda indirmeler kismindaki kaynaklarin hepsini indirip oyunu yeniden başlatın

Cevap banaysa eğer hepsi inik şekilde durmakta.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar baktım ki bu sorundan muzdarip çok kişi var yardımcı olmak istedim.
30 saniyede çözülüyormuş. Yüklediğimden beri olan sorunun bu kadar basit çözüldüğüne şaşırdım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar baktım ki bu sorundan muzdarip çok kişi var yardımcı olmak istedim.
30 saniyede çözülüyormuş. Yüklediğimden beri olan sorunun bu kadar basit çözüldüğüne şaşırdım.
Merhaba şu anda deneyemiyorum, bu şekilde çantadan dürbün değiştikten sonra çantayı kapattığımızda mouse sapıtmayacak mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı