PUBG Mobile emülatör sorunu

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar hesabımı emülatörle bağladım. Bana emülatör algılandı yani PC'den oynayanlarla oynayacaksınız gibisinden bir şey söyledi. Oyun aşırı kasıyordu. Hassasiyet ayarları vs. gitmiş. Hesaptan çıkış yaptım telefondan gireyim dedim hassasiyet ayarları gitmiş. Oyun kasıyor mobilden bile hiç kasmıyordu. Acaba telefondan girmeme rağmen PC'den oynayanlarla mı oynuyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, telefondan bağlanıyorsanız hem telefon hem emulatör ile bağlanan oyuncular ile oynuyorsunuz. Ben emulatör ile bağlansam bile telefondan oynayan arkadaşım ile aynı maça girebiliyorum. Kısacası arada öyle bir fark yok oyuncular tek maça farklı platformlardan girebiliyor.

Hayır, telefondan bağlanıyorsanız hem telefon hem emulatör ile bağlanan oyuncular ile oynuyorsunuz. Ben emulatör ile bağlansam bile telefondan oynayan arkadaşım ile aynı maça girebiliyorum. Kısacası arada öyle bir fark yok oyuncular tek maça farklı platformlardan girebiliyor.
Anladım yani ben önceden telefonla oynuyordum. şimdi pc'den bi oyun atıp çıktım. Zaten memnun kalmadım. ama telefona dönünce eskisi gibi kalır yani anladınız siz :D

Arkadaşım şu oyunları neden bilgisayardan oynuyorsunuz anlamış değilim. Mobil platforma çıkarılan bir oyun bu. Sizin gibiler yüzünden keyif alamıyoruz. Biz telefonda uğraşırken siz klavye mouse ile çatır çutur adam vuruyorsunuz. Telefon sistemi yetmeyen oynamasın arkadaş.

Arkadaşım şu oyunları neden bilgisayardan oynuyorsunuz anlamış değilim. Mobil platforma çıkarılan bir oyun bu. Sizin gibiler yüzünden keyif alamıyoruz. Biz telefonda uğraşırken siz klavye mouse ile çatır çutur adam vuruyorsunuz. Telefon sistemi yetmeyen oynamasın arkadaş.
sistemim yetitor sadece youtubedaki adamlar gibi oynamak istedim. zaten mobilden girince oyunum kasmaya başladı anlamadım galiba yukardada belirttiğim gibi oyun beni emülatörden görüyor :(

Yeni konular

Geri
Yukarı