PUBG Mobile emulator güncellemeden sonra FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

Emre Bey GT

Centipat
Daha fazla  
RAM
Fury Kingston Hyperx 8GB Ram 2666MHz 16cl DDR4 (1x)
Ekran kartı
Zotac Geforce GTX 1660 Super 6GB
Anakart
Gigabyte H310M h 2.0
İşlemci
intel core i5 9400f
Merhaba PUBG Mobile emulator oyuncusuyum ve bilgisayarım güzel bir PC 90 FPS alıyorum oyunda FPS göstergesinde hep 80 90 arası alıyordum 90 FPS'de oynadıgımda fakat 2.5 guncellemesi bugün geldiginde güncelledim ve bütün ayarlarım aynı hiçbir şey degişmemiş ve grafiklerde hala 90 FPS var ama oyun içi bir kasma girmeye başladı artık hiç akıcı degil ve 60 70'lerde dolaşıyor FPS 50 leride görüyor sayaçta bunu nasıl halledebilirim yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba PUBG Mobile emulator oyuncusuyum ve bilgisayarım güzel bir PC 90 FPS alıyorum oyunda FPS göstergesinde hep 80 90 arası alıyordum 90 FPS'de oynadıgımda fakat 2.5 guncellemesi bugün geldiginde güncelledim ve bütün ayarlarım aynı hiçbir şey degişmemiş ve grafiklerde hala 90 FPS var ama oyun içi bir kasma girmeye başladı artık hiç akıcı degil ve 60 70'lerde dolaşıyor FPS 50 leride görüyor sayaçta bunu nasıl halledebilirim yardımcı olur musunuz?

Emulatörlerin çoğu optimizasyon konusunda pek iyi değiller hocam. Hangi emulatörü kullanıyorsunuz?

GameLoop kullanıyorum oyunu çıktıgından beri oynuyorum ama ilk defa bu güncellemede yaşadım bu sorunu.

GameLoop'un güncellemelerinde sorunlar ortaya çıkabiliyor, normaldir. Ben de çok sorun yaşıyordum. PUBG yüklediğimde kaynak paketleri inmiyordu. APK falan kurulmuyordu. 2 3 güncellemeye anca düzeldi. Önceki sürümü tekrar yükleyip dene istersen, düzelir büyük ihtimalle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gameloopa güncelleme gelmedi PUBG Mobile'ye geldi ondan sonra FPS düşüşü oldu GameLoop'dan değil. Bende öyle sorunlar olmuyor hiç şu ana kadar karşılaştıgım tek şey FPS düşüşü oldu oda dün başladı.

Geri
Yukarı