PUBG Mobile emulator kasıyor

Mert Kemal

Femtopat
Daha fazla  
Cihazim HP Pavilion 15-E0055st model laptop.

Özellikleri 4702mq 2.2GHz i7 işlemci / 8 GB DDR3 RAM / 120 GB SS + 750sg SATA HDD / AMD Radeon HD 8670M 2 GB ekran kartı.
Oyunda aldıgım maksimum FPS 15 16 oda boş alanda. Sürücüler günceldir. Yardımlarınızı beklıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Özellikleri 4702mq 2.2GHz i7 işlemci / 8 GB DDR3 RAM / 120 GB SS + 750sg SATA HDD / AMD Radeon HD 8670M 2 GB ekran kartı.
Oyunda aldıgım maksimum FPS 15 16 oda boş alanda. Sürücüler günceldir. Yardımlarınızı beklıyorum.

AMD A10 7890k 4.10GHz
ASUS A68HM-K
2x8 1600MHz RAM.
256 GB SSD.
500GB hard disk.
VX-400 PSU. Benim bilgisayarımda böyle bende yardımlarınızı bekliyorum.

Grafik ayarlarından kare hızını yükseltin.

Kasma sorunundan kurtulmanın yolu, biosunuzdan işlemciniz için "sanallaştırma" yı etkinleştirmeniz gerekmektedir.

O halde grafik ve FPS ayarlarınızı gözden geçir.
O halde grafik ve FPS ayarlarınızı gözden geçirin.

Merhaba önceden PUBG Mobile 7.1 beta kullanmıyordum normal emületör vardı GameLoop beta olmayanı fakkat oyunu silip yükledim artık 7.1 beta var ve sistemim çok iyi değildi idare ediyordu kasmadan 7.1 beta gelince sürekli kasmaya başladı sildim indirdim her şeyi yaptım ama kasıyor takılmalar oluyor oyun oynanmıyor resmen lütfen yardım eder misiniz beta olmayan versiyonunu atar mısınız sorunum düzelmiyor PUBG ve CODM İçin Bilgisayarda Android Emülatörü - GameLoop buradan indirmiştim kaç kere silip ve sadece buradanda değil başka yerlerden de indirdim ama hep beta 7.1 iniyor ve kasıyor beta olmayan versiyonunu nasıl indirebilirim? KB farklı bir konu açtım ama gerçekten yardıma ihtiyacım var

Emülatörde daha önce PUBG Mobile oynama deneyimim olmadığı için bir şey diyemeyeceğim bu konuda. Fakat biraz incelediğimde betaya geçmeniz normal. Emülatör sürekli güncel kalıyor. Tek çare beta döneminin bitmesi. Sürümleri takip edin çünkü eski sürümlere zaten erişemezsiniz. BIOS'dan sanallaştırmayı etkinleştirmeyi deneyin.

Emülatörde daha önce PUBG Mobile oynama deneyimim olmadığı için bir şey diyemeyeceğim bu konuda. Fakat biraz incelediğimde betaya geçmeniz normal. Emülatör sürekli güncel kalıyor. Tek çare beta döneminin bitmesi. Sürümleri takip edin çünkü eski sürümlere zaten erişemezsiniz. BIOS'dan sanallaştırmayı etkinleştirmeyi deneyin.

Etkinleştirdim peki bu beta tahmini ne kadar süreye biter çok uzun sürer mi?

Geri
Yukarı