Çözüldü PUBG Mobile GameLoop 0xc0000005 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Samet0741

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben PUBG Mobile indirmek isterken bu hatayı alıyorum. Her şeyi denedim fakat olmadı.

1614008100611.png

Birisi yardımcı olabilir mi lütfen?

Çözüm
Raporda gözüme çarpan iki şey var; birisi Driver Booster kullanmanız, ikincisi de kullanıcı adınız. Bu sorun genelde kullanıcı adından ötürü oluyor diye biliyorum, sizinkisi de '. Bunu değiştirin, düzgün bir şey yapın. Türkçe karakter de içermemesine dikkat edin.

Olmazsa, dediğim gibi DB'den şüpheleniyorum. Bu programın kalıntılarını temizlemede bildiğim tek kesin çözüm yolu format fakat önce başka şeyleri de deneyelim. Ekran kartınızın sürücülerini DDU ile kaldırıp sitesinden güncelleyin. Öyle deneyin uygulamayı açmayı.
Raporda gözüme çarpan iki şey var; birisi Driver Booster kullanmanız, ikincisi de kullanıcı adınız. Bu sorun genelde kullanıcı adından ötürü oluyor diye biliyorum, sizinkisi de '. Bunu değiştirin, düzgün bir şey yapın. Türkçe karakter de içermemesine dikkat edin.

Olmazsa, dediğim gibi DB'den şüpheleniyorum. Bu programın kalıntılarını temizlemede bildiğim tek kesin çözüm yolu format fakat önce başka şeyleri de deneyelim. Ekran kartınızın sürücülerini DDU ile kaldırıp sitesinden güncelleyin. Öyle deneyin uygulamayı açmayı.

Çözüm
Uygulamanın dosyası eksik veya eksik yüklenmiş sil, virüs programını ve Defender'i kapatıp tekrar yükle. Yükleme yaptıktan sonra PC'yi yeniden başlat.
Bilgisayarını 20H2 sürümüne güncelle bu arada.

Rapor paylaşır mısınız? Bir şeyler çıkabilir.

Uygulamanın dosyası eksik veya eksik yüklenmiş sil, virüs programını ve Defender'i kapatıp tekrar yükle. Yükleme yaptıktan sonra PC'yi yeniden başlat.
Bilgisayarını 20H2 sürümüne güncelle bu arada.

Reis güncel zaten PC, Defender kapalı zaten olmuyor.

Rapor paylaşır mısınız? Bir şeyler çıkabilir.

Nasıl paylaşılıyor bilmiyorum.

Linke tıklayıp açılan sayfadaki rehberi okuduğunuz zaman öğreneceksiniz.

Linke tıklayıp açılan sayfadaki rehberi okuduğunuz zaman öğreneceksiniz.

Attım yeterli olur mu?

Discord'unuz var mıdır size ekran açsam olur mu?

Geri
Yukarı