PUBG Mobile güvenlik kontrolü başrısız oldu hatası

masad34

Picopat
Kek günü
Daha fazla  
Arkadaşlar Facebook, Twitter, e-posta, telefon numarası bağlamaya çalıştığımda hep bu sorun oluyor bağlayamıyorum. Müşteri hizmetlerine yazdım 15 gün boyunca oyuna düzenli olarak girmemi söylediler. Ancak internetten baktığımda çoğu kişi bunun işe yaramadığını söylüyor. Çözümü bilende yok gibi. Bu çözüm doğru mu yoksa başka bir şey mi yapmalıyım kontrol edilmesi için.

Arkadaşlar Facebook, Twitter, e-posta, telefon numarası bağlamaya çalıştığımda hep bu sorun oluyor bağlayamıyorum. Müşteri hizmetlerine yazdım 15 gün boyunca oyuna düzenli olarak girmemi söylediler. Ancak internetten baktığımda çoğu kişi bunun işe yaramadığını söylüyor. Çözümü bilende yok gibi. Bu çözüm doğru mu yoksa başka bir şey mi yapmalıyım kontrol edilmesi için.

Aynısı bende de oluyor çözümü şu şekilde;
O yapboz parçasını yerine tam olarak yerleştirmek yerine yerinden 2 3 pixel daha sağa veya sola yerleştirin ben böyle çözüyorum o sorunu

Aynısı bende de oluyor çözümü şu şekilde;
O yapboz parçasını yerine tam olarak yerleştirmek yerine yerinden 2 3 pixel daha sağa veya sola yerleştirin ben böyle çözüyorum o sorunu.

E-posta ile denedim hocam yine olmadı zaten Facebook ve twittera bağlarken yapboz vermiyor direkt hata veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı