PUBG Mobile için emulatör tavsiyesi

@0skar Amd a10 7700k gtx660 ve 12gb ram var hangi ayarlar uygundur oyun kasıyor
Motor kısmından işleme bölümünü akıllı mod yapın. Dahili ekran kartına öncelik tanı boş kalarak diğerleri tik'li konumda kalsın. Düzgünleştiri kapatın. Hafıza 4096. İşlemci 4. Çözünürlük monitörün çözünürlüğüne göre ayarlayın 720p ise 720p 1080 ise 1920x1080 gibi. DPI mouse ayarı istediğinize göre seçebilirsiniz. Oyun bölümüne geldiğinizde 720-1080p hangisi ise onu seçin görüntü kalitesinide akıcı yapın. Oyun içerisine girdiğinizde Görüntü kalitesini akıcı yapın. Gölge düzgünleştirme vs. kapatın. Kare hızınızın en yüksek seçili olsun. Haricinde işlemci sanallaştırmalar açık mı bakın. Bir deneyin bakalım. Adam görünce kasmalar vs. ara ara olur imzamdaki sistemde bile donmalar yaşanıyor bilginiz olsun.

Motor kısmından işleme bölümünü akıllı mod yapın. Dahili ekran kartına öncelik tanı boş kalarak diğerleri tik'li konumda kalsın. Düzgünleştiri kapatın. Hafıza 4096. İşlemci 4. Çözünürlük monitörün çözünürlüğüne göre ayarlayın 720p ise 720p 1080 ise 1920x1080 gibi. DPI mouse ayarı istediğinize göre seçebilirsiniz. Oyun bölümüne geldiğinizde 720-1080p hangisi ise onu seçin görüntü kalitesinide akıcı yapın. Oyun içerisine girdiğinizde Görüntü kalitesini akıcı yapın. Gölge düzgünleştirme vs. kapatın. Kare hızınızın en yüksek seçili olsun. Haricinde işlemci sanallaştırmalar açık mı bakın. Bir deneyin bakalım. Adam görünce kasmalar vs. ara ara olur imzamdaki sistemde bile donmalar yaşanıyor bilginiz olsun.
monitörüm 1600*900 720p de daha çok kasıyor 1080p de drop giriyor ve kasıyor

Hocam merhabalar sistemim ;
Acer A315-42 AMD Ryzen 5 3500U 4GB 256GB SSD Linux Radeon 540 15.6"
Bu şekilde. İşlemci sanallaştırma vs onlardan anlamıyorum. Sadece emulatore birşeyler yapıyorum fakat tutturamıyorum bana detaylı bir şekilde yardımcı olur musunuz?

Hocam merhabalar sistemim;
Acer A315-42 AMD Ryzen 5 3500U 4 GB 256 GB SSD Linux Radeon 540 15.6"
Bu şekilde. İşlemci sanallaştırma vs onlardan anlamıyorum. Sadece emulatore bir şeyler yapıyorum fakat tutturamıyorum bana detaylı bir şekilde yardımcı olur musunuz?

Gameloop kullanın yoksa banlanabilirsiniz ayarları ise böyle olsun:
DirectX+ seçin.
2 çekirdek seçin.
2 GB(2000 MB)RAM.
Çözünürlük maksimum ne oluyorsa o olsun.
Hala donarsa söyleyin.

Gameloop kullanın yoksa banlanabilirsiniz ayarları ise böyle olsun:
DirectX+ seçin.
2 çekirdek seçin.
2 GB(2000 MB)RAM.
Hala donarsa söyleyin.
Teşekkürler. Peki o tikli olanlardan hangilerini işaretleyeyim. Ve biostan sanallaştırma falan diyorlar o nedir? Bilgisayara zarar verir mi? Oyunu akıcı oynatır mı?

Teşekkürler. Peki o tikli olanlardan hangilerini işaretleyeyim. Ve biostan sanallaştırma falan diyorlar o nedir? Bilgisayara zarar verir mi? Oyunu akıcı oynatır mı?
Oyun için performansı aşırı şekilde arttırıyor açmanız önerim sorun çıkartmaz.
Tikli olanlardan sadece dahili ekran kartına öncelik tanı ve rendering optimization açık kalsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı