PUBG Mobile için GT 710 alınır mı?

GTA 5 açmaz diyen arkadaşlar var nasıl açmaz ya ben 1GB 9500GT E5500 işlemci 4 GB RAM ile açıp oynuyorum oyunun %60'ını bitirdim bilmiyorsanız yanlış bilgi vermeyin lütfen.

Yaklaşık 6 sene kullandım. Tecrübelerime dayanarak yorum yapıyorum. GTA 5'i açmaz açarsa da donmakdan zevk alamaz.

Yaklaşık 6 sene kullandım. Tecrübelerime dayanarak yorum yapıyorum. GTA 5'i açmaz açarsa da donmakdan zevk alamaz.

Dostum ben de kullandım. Açar. Uygun işlemci-RAM ikilisi ile donma da olmazs 30-40 FPS oynar. İyi mi dersen değil tabii ki ama oynatıyor.

Ben 1GB 9500GT kart ile açıyorum GT710 ile 2-3 defa gittiğim internet kafede falan oynamışlığım var ondan açtığını biliyorum yani millet bunca şeyi boşuna uzatmış açıyor yani. Ben kendi bilgisayarımdan 9500GT kart E5500 işlemci 4 GB RAM ile açıyorum donmadan kasmadan anında renderlenen harita ile oynuyorum GT710 sadece FPS sayısını değiştirmiş olur diyebilirim bu benim düşüncem. Bir de şöyle bir şey yapıyorum ben Görev Yöneticisi'nden GTA 5'e öncelik i yükseğe atıyorum bunu sizde deneyin fikirlerinizin değiştiğini mutlaka göreceksinizdir iyi günler.

Geri
Yukarı