PUBG Mobile PC ekran görüntüsü nereye kaydediliyor?

FRHTBNK

Kilopat
Yer
BURSA
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. PUBG Mobile PC oyununu oynuyorum. Oyun sonu maç bitiminde paylaş sekmesine gelince sol alt köşede cihaza kaydet seçeneği var ekran görüntüsü için, o buton üzerinden ekran görüntüsü bilgisayara kayıt ediliyor fakat bir türlü kayıt yapılan klasörü bulamadım. Konu hakkında bilgisi olan var mı yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
C:\ProgramData\Tencent\TxGameAssistant\Snapshot

Bu konumda. Ben C isimli disk için örnek verdim. ProgramData'ya erişmek için gizli öğeleri göster demen gerekiyor klasör ayarlarından. Ya da win+r ve %programdata% yazarak da erişebilirsin.

C:\ProgramData\Tencent\TxGameAssistant\Snapshot

Bu konumda. Ben C isimli disk için örnek verdim. ProgramData'ya erişmek için gizli öğeleri göster demen gerekiyor klasör ayarlarından. Ya da win+r ve %programdata% yazarak da erişebilirsin.

Öncelikle teşekkürler. Belirtmiş olduğunuz dizini buldum. Dediğiniz şekilde klasöre eriştim fakat klasörün içerisi boş görünüyor. Garanti olması açısından tekrardan cihaza kaydet seçeneğini kullanıp tekrar klasöre eriştim yine sonuç değişmedi malesef. Hala kaydedilen ekran görüntülerine erişemiyorum bir türlü.

Öncelikle teşekkürler. Belirtmiş olduğunuz dizini buldum. Dediğiniz şekilde klasöre eriştim fakat klasörün içerisi boş görünüyor. Garanti olması açısından tekrardan cihaza kaydet seçeneğini kullanıp tekrar klasöre eriştim yine sonuç değişmedi malesef. Hala kaydedilen ekran görüntülerine erişemiyorum bir türlü.
Peki şunu da dener misin?
Yine üst dizindeki C:\Program Files\txgameassistant\ui klasöründen AndroidEmulator.exe 'yi çalıştır. Açılınca SHIFT+F9 ile gizli uygulamalara eriş. Galeriye tıklayıp oraya kaydedip kaydetmediğine bak.

Peki şunu da dener misin?
Yine üst dizindeki C:\Program Files\txgameassistant\ui klasöründen AndroidEmulator.exe 'yi çalıştır. Açılınca SHIFT+F9 ile gizli uygulamalara eriş. Galeriye tıklayıp oraya kaydedip kaydetmediğine bak.

Şimdi oldu. Bu dediğiniz adımı yapınca kaydedilen görüntülere erişebildim. İlginiz için çok teşekkür ederim sağolun :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı