PUBG Mobile, PC'de ateş ederken takılma sorunu

ali019

Femtopat
Bilgisayardan PUBG Mobile oynarken (GameLoop kullanıyorum) ateş ederken "takılıyor, yavaş sıkıyor, bir sıkıyor bir sıkmıyor" gibi problemler var. Eskiden böyle bir sorun yoktu. Mouse ile ilgili bir sıkıntı yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun PC için yapılmamış PUBG Şite oynayabilirsiniz, oyun optimizasyon sıkıntılı böyle hataların olması normal, arkadaşım bir zamanlar 1050 Tİ ve 3200G ile oynuyordu aynı hataları yaşadı sonra bıraktı. Şimdi kafası rahat ara sıra Steam PUBG giriyoruz😁

Oyun PC için yapılmamış PUBG Şite oynayabilirsiniz, oyun optimizasyon sıkıntılı böyle hataların olması normal, arkadaşım bir zamanlar 1050 Tİ ve 3200G ile oynuyordu aynı hataları yaşadı sonra bıraktı. Şimdi kafası rahat ara sıra Steam PUBG giriyoruz😁
en iyisini yapmışsınız da pubg lite ve Steam pubg oynayamam ben çok zor spray atılıyor🙏🤣

en iyisini yapmışsınız da pubg lite ve Steam pubg oynayamam ben çok zor spray atılıyor🙏🤣
Oynadıkça eliniz alışır, girip yapamayınca çıkmak bir çözüm değil, yavaş yavaş alışırsınız, biz de 8 aylık bebeği yere atıp koş demiyoruz zaten, yavaş yavaş öne emekleme sonra yürüme en son koşmaya başlıyor😁

Geri
Yukarı