PUBG Mobile, PC'de ateş ederken takılma sorunu

ali019

Femtopat
Bilgisayardan PUBG Mobile oynarken (GameLoop kullanıyorum) ateş ederken "takılıyor, yavaş sıkıyor, bir sıkıyor bir sıkmıyor" gibi problemler var. Eskiden böyle bir sorun yoktu. Mouse ile ilgili bir sıkıntı yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır ondan takılır. Oyun mobil için çıkmış. Bilgisayardan oynamak mantıksız değil mi?

PUBG Lite ve PUBG Mobile PC emülatörün sistem özellikleri çok yakın.

Ama ben PUBG Mobile oynayacağım yahu çözümü biliyorsan söyle.

Emülatürün genel sıkıntısı çözümü bence yok, bir de üslubunuza dikkat edin lütfen.

Üslubumda ne var acaba?

Kardeşim yok yok. Emülatörde bunun çözümü yok. Git telefondan oyna Mobil'i. Adı üstünde mobil.

Adamlar bilgisayardan mobil oynama diye PUBG Lite yapmış.

Çözümünü bulursam dönerim sana. Emülatörü ne diye yapmışlar o zaman? Üstelik mobillerle eşleşmiyorsunuz. Sadece oyun Mobile platform.

Çözümünü bulursam dönerim sana. Emülatörü ne diye yapmışlar o zaman? Üstelik mobillerle eşleşmiyorsunuz. Sadece oyun Mobile platform.

Biri uydurmuş mobille eşleşmiyorsun diye öyle gidiyor.

Emülatörü PlayStation oyunlarını bilgisayarda oynamak için kullanıyorum. Çünkü PlayStation sahibi değilim.

Neden telefonum varken telefonda oynanan bir oyunu bilgisayardan oynayayım?

Emülatörü sizin gibi PC için yapılan versiyonlarını oynayamayanlar için yapmışlar, siz önyargınız ve sabırsızlığınız yüzünden sıkıntıları şikayet etmeyeceksiniz o zaman.

Biri uydurmuş mobille eşleşmiyorsun diye öyle gidiyor.

Emülatörü playstation oyunlarını bilgisayarda oynamak için kullanıyorum. Çünkü playstation sahibi değilim.

Neden telefonum varken telefonda oynanan bir oyunu bilgisayardan oynayayım?
Telefonum olduğunu kim söyledi ?
Benim şahsi telefonum yok ki. O yüzden PC den oynamaya çalışıyorum zaten.
Emülatörü sizin gibi PC için yapılan versiyonlarını oynayamayanlar için yapmışlar, siz önyargınız ve sabırsızlığınız yüzünden sıkıntıları şikayet etmeyeceksiniz o zaman.
PUBG Mobile'dan soğuttun beni ha!🤣

Geri
Yukarı