PUBG Mobile, PC'de ateş ederken takılma sorunu

ali019

Femtopat
Bilgisayardan PUBG Mobile oynarken (GameLoop kullanıyorum) ateş ederken "takılıyor, yavaş sıkıyor, bir sıkıyor bir sıkmıyor" gibi problemler var. Eskiden böyle bir sorun yoktu. Mouse ile ilgili bir sıkıntı yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonum olduğunu kim söyledi ?
Benim şahsi telefonum yok ki. O yüzden PC den oynamaya çalışıyorum zaten.
Lite’a başlayabilirsiniz o zaman hem böyle sıkıntıları yok hem de daha zevkli.
Biri uydurmuş mobille eşleşmiyorsun diye öyle gidiyor.

Emülatörü playstation oyunlarını bilgisayarda oynamak için kullanıyorum. Çünkü playstation sahibi değilim.

Neden telefonum varken telefonda oynanan bir oyunu bilgisayardan oynayayım?
Hocam bi aşağıdaki benzer konulara bakar mısınız? Hep aynı sıkıntı dolu🤣 emülatörün ne kadar sıkıntılı olduğu belli oluyor.

Lite oyunlarda daha çok sıkıntı oluyor dostum. Steam PUBG ile karıştırdın galiba.

Hocam bi aşağıdaki benzer konulara bakar mısınız? Hep aynı sıkıntı dolu🤣 emülatörün ne kadar sıkıntılı olduğu belli oluyor.
Emülator sıkıntılı o konuda katiliyorum size.

Ben her şeye rağmen Mobile oynayacağım.
Bir çözümünü bulabilirsem çok iyi olacak.
Yardımların(!) için tşk.
Tamam sana sıkıntılı oyunlarınla mutluluklar😁 çözümü bulursan yaz da bize ders olsun, yaşayan arkadaşlara rehber olsun, size kolay gelsin, sıkıntılı ay pardon iyi oyunlar😁

Bilgisayardan PUBG Mobile oynarken (GameLoop kullanıyorum) ateş ederken "takılıyor, yavaş sıkıyor, bir sıkıyor bir sıkmıyor" gibi problemler var. Eskiden böyle bir sorun yoktu. Mouse ile ilgili bir sıkıntı yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Kardeşim bende mobil oyun usuyum şu an sendeki sıkıntı bende de mevcut. Krize giriyorum oyun oynayamaz hale heldim cihazdan diyordum. Aynı sorun sende PC'de oluyormuş. Çözümünü bulamıyoruz biz de.

Geri
Yukarı