PUBG Mobile PC'de Nasıl Oynanır?

Tencent Gaming Buddy PUNG tarafından sunulan resmi emülatör. Bu emülatör ile PUBG Mobile'i diğer bu emülatörü PC üzerinden kullananlarla beraber oynamaktalar. Bu şekilde herkes eşit şartlarda olmakta. Bunda sıkıntı yok, PC sürümüne para veremeyenler bu şekilde ücretsiz oyanayabilmekte.

Fakat BlueStacks gibi uygulamalar veya başka emülatörlerle oynandığında karşınızdaki rakibiniz telefon üzerinden bu oyunu oynamakta. Siz de telefondan oynayanlara karşı bariz avantaj sağlamaktasınız.

Bu da haksız rekabete neden olmakta.
1. Bunu zaten çoğu oyun çarpraz platform ile yapıyor. Bazı oyunlarda bu özelliğini kapatma seçeneği var.
2. Ablam telefondan, ben ise emulatorden Duo girip oynayabiliyoruz. Böyle olunca karşımıza kimler geliyor?

Düzenleme: Benim kafa Fortnite'a gitti kusura bakmayın. PUBG'de yok öyle bir şey, çok özür dilerim :D
Düzenleme2: Bunun üzerine PUBG'de de deneme yaptım ve oldu.

Son düzenleme:
Görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    225,4 KB · Görüntüleme: 381
Tencent Gaming Buddy PUNG tarafından sunulan resmi emülatör. Bu emülatör ile PUBG Mobile'i diğer bu emülatörü PC üzerinden kullananlarla beraber oynamaktalar. Bu şekilde herkes eşit şartlarda olmakta. Bunda sıkıntı yok, PC sürümüne para veremeyenler bu şekilde ücretsiz oyanayabilmekte.

Fakat BlueStacks gibi uygulamalar veya başka emülatörlerle oynandığında karşınızdaki rakibiniz telefon üzerinden bu oyunu oynamakta. Siz de telefondan oynayanlara karşı bariz avantaj sağlamaktasınız.

Bu da haksız rekabete neden olmakta.
Yani şimdi PUBG Mobile PC' den oynayamıyacak mıyım?

Nasıl oynayacağım yardım et n'olur :( Tencent Emülatör her taraf beyaz oluyor. Diğer emülatörlerde açılmıyor.
Ben sorunla karşılaşmadım ama belki bu sorununuzu çözer.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben sorunla karşılaşmadım ama belki bu sorununuzu çözer.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama abicim OpenGL ya da OpenGL+ yaptığımda kasmıyor ama donuyor dondumu 10 saniye falan kalıyor öyle. Öylede oynanmıyorki.

Geri
Yukarı