PUBG Mobile tırtıklı grafik

İşletim sistemi
Windows 10

frukoin

Kilopat
Aynı sistem ile PUBG Lite'ı ultra ayarlarda sıkıntısız oynamama rağmen, PUGB Mobile'ı oynayamıyorum. Yapıların ve karakterlerin kenarları tırtıklı görüntüye sahip.

Anladığım kadarıyla emülatör yardımıyla bilgisayardan oynuyorsunuz. Böyle olması normal PUBG Mobile adı üstünde mobil ve küçük ekranlı cihazlar için uygundur. Siz ayarları yükseltseniz bile büyük ekranda oynadığınız için göze batması çok normaldir.

Anladığım kadarıyla emülatör yardımıyla bilgisayardan oynuyorsunuz. Böyle olması normal PUBG Mobile adı üstünde mobil ve küçük ekranlı cihazlar için uygundur. Siz ayarları yükseltseniz bile büyük ekranda oynadığınız için göze batması çok normaldir.
Benim küçük ekranda bile gözüme batıyor :D
Bence PC ekranında bu oyun oynanırsa böyle görünmesi gayet normaldir.

YouTube için video çeken Kozmik Karınca vb. kişilerde neden bu şekilde değil?

YouTube için video çeken Kozmik Karınca vb. kişilerde neden bu şekilde değil?
Youtube videolarında gözükmez o detaylar. GTA V PS3'e çıktığında herkes video çekmişti o videolarda çok iyi gözüküyordu ancak canlı canlı oynadığımda tırtıklıydı kenarlar sebebi ise Anti Aliasing ayarıydı. Ancak videolar render işlemi görünce falan gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı