Çözüldü PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite'da nişan yardımı hile mi sayılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

watchdogs123p

Kilopat
Yer
İstanbul
Bildiğiniz gibi PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite'da, ayarlarda nişan yardımı seçeneği var. Bu seçeneğin açık olması hile sayılır gibi birkaç şey duydum ama pek mantıklı gelmedi. Hem nişan yardımı kapalı olunca sanki adam vurmak %60-70 daha zor gibi. Bu arada telefondan oynuyorum. Bana kalırsa bu ayar hile değil ama bilemedim. Sizin görüşleri de alalım. 🤔

Screenshot_2020-05-19_093417.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eğer öyle bir şey olsaydı oyun içinde ayar değil de ayriyeten bir program kurmak gerekirdi. Ben telefonda oynarken hep açık tutuyorum daha ban vs. yemedim.
PC'de oynarken gerek yok bence.

PC’de oynarken zaten yok. PUBG Mobile emülatörden oynuyorsunuz. Yani yine de Android sistem indirip Mobile versiyonun aynısını oynuyorsunuz. Bu oyun önce PC için çıktı. Sonradan Mobile entegresi geldi. Zaten PC için olan versiyon mevcuttu. PC'den oynadığınızda PUBG Mobile PC versiyonunu oynamıyorsunuz aslında. Bilgisayarı telefon gibi kullanıp büyük ekran klavye fare avantajları elde ediyorsunuz. Ayrıca kapatabilinen bir ayar. Bunu da yapıp oynayabilirsiniz.

PC’de oynarken zaten yok. PUBG Mobile emülatörden oynuyorsunuz. Yani yine de Android sistem indirip Mobile versiyonun aynısını oynuyorsunuz. Bu oyun önce PC için çıktı. Sonradan Mobile entegresi geldi. Zaten PC için olan versiyon mevcuttu. PC'den oynadığınızda PUBG Mobile PC versiyonunu oynamıyorsunuz aslında. Bilgisayarı telefon gibi kullanıp büyük ekran klavye fare avantajları elde ediyorsunuz. Ayrıca kapatabilinen bir ayar. Bunu da yapıp oynayabilirsiniz.

General Mobile GM8 kullanıyorum. Alt segment bir telefon. PUBG Mobile kasınca, PUBG Mobile Lite'a geçtim. Grafikleri akıcı yaptım ve kare hızını ortadan yükseğe çektim. Bu cihazda sıkıntı olur mu kare hızının yüksek olması? Orta yapsam daha mı iyiydi?

General Mobile GM8 kullanıyorum. Alt segment bir telefon. PUBG Mobile kasınca, PUBG Mobile Lite'a geçtim. Grafikleri akıcı yaptım ve kare hızını ortadan yükseğe çektim. Bu cihazda sıkıntı olur mu kare hızının yüksek olması? Orta yapsam daha mı iyiydi?
Olur mu bilmiyorum ama telefonun aşırı ısınabilir ben 1,4 gb ram telefonula orta da oynayabiliyorum

Geri
Yukarı