PUBG Mobile'da FPS nasıl artırılır?

SalimYT

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İ7 3770
Anakart: Asus P8B75-V
Ram: Kingston 8 GB tek kanal 1333 MHz
Ekran Kartı: Ati Radeon HD 4800 Series
Kasa: Cooler Master CMP-350
Psu kasanın dahili parçası ve 500 W
HDD: Sagetage 1000 GB 7200 RPM
SSD yok
Anakart M.2'yi kabul bile etmiyor
Telefonum PUBG oynarken kasıyor, bunu engellemek için Config deniyormuşuz. Arkadaşım beni GFX ile tanıştırdı, bana onu önerdi. GFX ile denedim ama GFX'in uygulama dosyalarına erişimi Android tarafından "gizliliğinizi korumak için bunu yapmayın" bahanesiyle engelleniyor.

Başka yöntemler aramak istiyorum ama PUBG'de yeniyim, böyle konuları pek bilmiyorum, yardımınız lazım. GFX'ten başka taktik var mı?

Config tarzı şeyler önermem ban yeme riskiniz bulunuyor.

Kullandığınız cihaz nedir?

İmkanım yok ama akıcı grafiklerde "aşırı yüksek" FPS seçeneğini seçebiliyorum (bu 45 FPS demek)

Keskinleştirme gibi ayarlar bulunuyordu en son bildiğim kadarıyla o ayar ne şekilde?

Keskinleştirme gibi ayarlar bulunuyordu en son bildiğim kadarıyla o ayar ne şekilde?
O nedir? Nerede bulabilirim o ayarı? Linç etmeyin ama pek hakim değilim. Kasma sorunları yüzünden tamamen bırakmıştım.

Benim arkadaşlarım 3. taraf kaynak kod değiştiren uygulama veya dosyalardan bahsediyor. Onlardan birini önerebilir misin?

GameLoop 32 Bit yükleyin fark oluyor.
Emülatör kullanmıyorum, telefondan oynuyorum

O nedir? Nerede bulabilirim o ayarı? Linç etmeyin ama pek hakim değilim. Kasma sorunları yüzünden tamamen bırakmıştım.

Emülatör kullanmıyorum, telefondan oynuyorum.

Başka bir şey yok gibi, telefonda falan oyun modu varsa onu açın. GFX'te pek önermem açıkçası ban yiyebilirsiniz.

Dediğim gibi Config tarzı şeyler önermem ban yeme riskiniz yüksek.

Keskinleştirme ayarına gelirsek Oyunu açın> “^” tuşuna basın> Ayarlar’a girin>Grafikler ve Ses yazan butona tıklayın> Alt bölüme kaydırın> “Düzgünleştirme” yazan ayarı “kapat” konumuna getirin> altta bulunan “tamam” butonuna tıklayın.

GameLoop 32 Bit yükleyin fark oluyor.

Kişi telefon üzerinden oynuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı