PUBG Mobile'de 75 Hz monitörde 90 FPS almak FPS'i düşürür mü?

Zor

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, 75Hz monitör kullanıyorum PUBG Mobile oynuyorum. Dün 90 FPS sabit görürken bugün sürekli düşmeler oluyor rakip görünce birden 60-70 olmaya başladı monitör değişikliği yapmam lazım mı? Sistem özelliklerim GTX 1660, i3 işlemci, 16 GB RAM, 500 GB SSD, anakart ASUS Prime H510-MK

Merhaba dostlar, 75Hz monitör kullanıyorum PUBG Mobile oynuyorum. Dün 90 FPS sabit görürken bugün sürekli düşmeler oluyor rakip görünce birden 60-70 olmaya başladı monitör değişikliği yapmam lazım mı? Sistem özelliklerim GTX 1660, i3 işlemci, 16 GB RAM, 500 GB SSD, anakart ASUS Prime H510-MK

i3 kaçıncı nesil?

90 Hz monitörünüz olmadığı için 60 FPS size daha uygun. Bu arada sistemin rakip görünce FPS düşürmesi de ayrı enteresan. Daha düşük sistemle daha stabil oynuyorum.

90 Hz monitörünüz olmadığı için 60 FPS size daha uygun. Bu arada sistemin rakip görünce FPS düşürmesi de ayrı enteresan. Daha düşük sistemle daha stabil oynuyorum.

Hocam işte bende onu soruyorum monitör 75 Hz olduğu için mi FPS düşmesi oluyor yoksa sistemle mi alakalı oyun ayarlarım akıcı 90 FPS.

Hz niye performansa etki etsin? Sadece aldığın FPS'i net şekilde göremezsin. Sisteminde sorun var.

Hocam bütün sürücüler güncel herhangi bir sorunda yok nedense sadece PUBG Mobile'de sorunlar yaşıyorum bunun bir çözümü yok mudur ayarlarla alakalı bir durum mu var acaba.

Hocam bütün sürücüler güncel herhangi bir sorunda yok nedense sadece PUBG Mobile'de sorunlar yaşıyorum bunun bir çözümü yok mudur ayarlarla alakalı bir durum mu var acaba.

Emülatördeki ayarlarınızı gösterir misiniz? Ben daha çok başka oyunlar oynuyorum fakat PUBG Mobile da oynarım.

Tamamen Hz ile alakalı 60 Hz 90 FPS oynuyorum hiç akıcı gelmiyor 144 Hz 30 FPS oynayan arkadaşımda daha akıcı.

Hem Hz kaynaklı hem de oyun sıkıntılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı