Çözüldü PUBG Mobile'de eksi yemek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
CS:GO başlayın bence hem battle royale modu çok kaliteli.
CS:GO hiç beceremedim aimim çok kötü bazı yerlerde Valorant öyle aim gerektirmiyor diyenler vardı.
Valorant güzeldir ama aim kanserdir ama iyi oyun Battle royal istiyosanız CoD Mobile rules of Survival ooynayın efenim.

FPS düşüyor orada hem 64 tick sunucular kanser oynuyorsa 128 tick AWP oynasın.
Aim kanserdir derken ?

Valorant başlamayı düşünüyorum. LoL'deki gibi kanser kitle var mı rank olayı bu oyundaki gibi mi?
Hile var mı?
LoL'deki gibi kanser kitle yok ve rank sistemi güzel, hile konusunda ise oyunun öyle bir koruma programı var ki tek başına 3 GB ve sen oyuna girmesen bile arka planda çalışıyor. Hileyle karşılaşma ihtimalin çok ama çok düşük.

LoL'deki gibi kanser kitle yok ve rank sistemi güzel, hile konusunda ise oyunun öyle bir koruma programı var ki tek başına 3 GB ve sen oyuna girmesen bile arka planda çalışıyor. Hileyle karşılaşma ihtimalin çok ama çok düşük.
Aim kanserdir mevsuzu nedir yukarda bir arkadaş dedi ve bazı yerlerdede duymuştum açıkcası.

Vandal (Oyunun AK-47'si) ile koşarken azıcık şanslıysan headshot atabiliyorsun, aim olayı çok basittir bu oyunda. Spray yapmak için mouseyi aşağı çekmen yeterli.
FPS oyunlarda çok zorlanırım. CS:GO mesela hiç oynayamam. Aim kolay olduğu için Valorant seçtim. Ayrıca oyunda FPS önemli CS:GO daki gibi ?

Geri
Yukarı