Çözüldü PUBG Mobile'de eksi yemek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ah keşke çok sistem istemese benim PC'de 1650 ve 2200G var 720P Low'da zor 60 FPS alıyor

!!!İhanettt!!!! CoD kurulu sizzi tutuklamıştır!!!😄
Online oyunlarda açıkcası pek gerçekçiliğe gerek yok özellikle Battle royal oyunlarında. Hikaye oyununda tamam gerçekci yaparsında. Battle Royal tarz oyunlarda gerçekçiliğe pek gerek yok.

Online oyunlarda açıkcası pek gerçekçiliğe gerek yok özellikle Battle royal oyunlarında. Hikaye oyununda tamam gerçekci yaparsında. Battle Royal tarz oyunlarda gerçekçiliğe pek gerek yok.
Bunu diyip Pubg Mobil gibi berbat bir oyunu oynuyorsunuz. Hile desen cirit atıyorlar, gafikler kötü, toxic kitle aşırı fazla.

Bunu diyip Pubg Mobil gibi berbat bir oyunu oynuyorsunuz. Hile desen cirit atıyorlar, gafikler kötü, toxic kitle aşırı fazla.
Hile aslında biraz azaldı baya azaldı hatta. 10 oyundan en fazla 2 sinde hile oluyordur. Yada bana denk gelmiyor. Grafikler mobil oyuna göre fena değil. Toxic kitle var evet.

Silah farklılığı mekanikler arabalar falan sevmiyorum öyle fantastik şeyler. Pubg Mobil de her şey sade.
CoD Mobile'nin vuruş hissiyatı mükemmel onu da ekleyim. Silah isimlerine bi müddet sonra alışıyorsunuz (yaklaşık 2 hafta). Zaten oyunda araba çok önemli bir şey değil.

Geri
Yukarı