PUBG Mobile'de FPS kilidi nasıl kaldırılır?

İşletim sistemi
Android

İmparator51

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Teksas, Rockport
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600x
Sapphire Pulse Rx590 8GB
2x8GB XPG GAMMIX D30
Crucial P3 Plus 2TB
GIGABYTE B450M S2H
Dell S2721HN
Dell Alienware AW2724HF
Acer Aspire 6935G

Toyota Corolla

XBOX Series X
PlayStation 4

iPhone 15 Pro
Galaxy S24 Ultra
Galaxy S20 FE
Lenovo TAB M10 HD
Redmi Note 12
Redmi 10 2022
iPhone SE 3
Sony Xperia XA1
Galaxy Win
Galaxy Wonder
Galaxy Note GT-N8010

Amazfit Verge
Apple Watch 4
Samsung Gear S2

Redmi Buds 4 Active
Philips SHB3175
Redmi 10 2022 telefonumda PUBG'yi HD ile oynarken en fazla 45 FPS (aşırı yüksek) olarak ayarlayabiliyorum. Ben ise telefonumda 60 FPS (aşırı) veya 90 FPS ile oynamak istiyorum. Bu FPS kilidini kaldırmanın bir yolu var mıdır?

Tek yol Config. GFX tool falan denemeyin hem bir halta yaramıyor hem de ban yiyorsunuz.
Config atarsanız kilit açılır ve FPS olarak da artar. Ama ban yeme riskiniz var, ben sadece söyledim, ban yerseniz sorumluluk kabul etmem.

Tek yol Config. GFX tool falan denemeyin hem bir halta yaramıyor hem de ban yiyorsunuz.
Config atarsanız kilit açılır ve FPS olarak da artar. Ama ban yeme riskiniz var, ben sadece söyledim, ban yerseniz sorumluluk kabul etmem.

2 yıldır GFX tool ile 60FPS oynuyorum herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

Ben GFX Tool ile 90 FPS oynuyorum bir sorun yok. Ban falan yemedim.

FPS arttırma için değil zaten FPS kilidini kırmak için kullanılmalı.

Öyle zaten ama benim 30FPS cihazda GFX ile kilidi kaldırmama rağmen 35 falan anca görüyordum. Config kurunca 50'lere çıktı. Config boş nesneleri falan kaldırıyor, rahatlatıyor cihazı.

30 FPS oynuyordum 90 FPS oldu GFX sayesinde. Pek arttırmıyor aslında evet.

Game Turbo'dan falan mı baktınız FPS değerlerinize? Ayrıca 30FPS bir cihazda 60 Hz'den yüksek ekran olmaz genelde. Cihazınız nedir?

Öyle zaten ama benim 30FPS cihazda GFX ile kilidi kaldırmama rağmen 35 falan anca görüyordum. Config kurunca 50'lere çıktı. Config boş nesneleri falan kaldırıyor, rahatlatıyor cihazı.

Game Turbo'dan falan mı baktınız FPS değerlerinize? Ayrıca 30FPS bir cihazda 60 Hz'den yüksek ekran olmaz genelde. Cihazınız nedir?

Redmi Note 12 120 Hz. Eski telefonum 60 Hz ama o bile 45 veriyordu en az. Garip bir telefonum var. Gücü var ama vermiyor, sınır 30 FPS.

Redmi 10 2022 telefonumda PUBG'yi HD ile oynarken en fazla 45 FPS (aşırı yüksek) olarak ayarlayabiliyorum. Ben ise telefonumda 60 FPS (aşırı) veya 90 FPS ile oynamak istiyorum. Bu FPS kilidini kaldırmanın bir yolu var mıdır?
Cihazın zaten sabit olarak 60FPS verebilecek güçte değil. Bırakın giriş seviyesi cihazları, amiral gemilerinde bile Akıcı en mantıklısı. GFX veya Config tek çözüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı