PUBG Mobile'de hileler

ceysat

Kilopat
Yer
Azerbaycan Nahcevan
Daha fazla  
Arkadaşlar, PUBG Mobile'deki hileler ne olacak? Abiler bildiğiniz hile mobil oldu ki oyun. Oyunu bırakalım mı? Ne yapalım ne halt yiyelim? Yetkililere ulaşamadım. Yazdım bildiğiniz otomatik robot karşıladı ve dedi ki; "Yeterli döne bulunamadı" ona benzer bir şey işte video var .🤪😜🤯🤬😡😟😤😱😨😰🤪🤪🤪

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, PUBG Mobile'deki hileler ne olacak? Abiler bildiğiniz hile mobil oldu ki oyun. Oyunu bırakallımı ne yapalım ne halt yiyelim. Yetkillere ulaşamdım, yazdım bildiğiniz otomatik robot karşıladı ve dedi ki yeterli döne bulunamadı, ona benzer bir şey işde video var .🤪😜🤯🤬😡😟😤😱😨😰🤪🤪🤪
Bırak gitsin işte ne uğraşıyorsun.

Arkadaşlar, PUBG Mobile'deki hileler ne olacak? Abiler bildiğiniz hile mobil oldu ki oyun. Oyunu bırakallımı ne yapalım ne halt yiyelim. Yetkillere ulaşamdım, yazdım bildiğiniz otomatik robot karşıladı ve dedi ki yeterli döne bulunamadı, ona benzer bir şey işde video var .🤪😜🤯🤬😡😟😤😱😨😰🤪🤪🤪
RoS'un başına ne geldiyse o olacak. Bu oyun da yavaştan bitiyor. Yatak döşek varsa toplayın, yol size görünmüş.

Oyunu bırakmak çözümdür. Hile açmak çözüm değildir, onun ismi başka bir şeydir. Bugüne kadar online-rekabetçi hiçbir oyunda hile açmadım.
Hile açmak online oyunlarda kişiliksiz bir kişinin yapacağı iştir. Elalemin hakkını falan gasp ediyorsun o başka bir dava bunun dışında kendine küfür ediyorsun. Hile kullanmak bir insanın kendine şunları söylemesinden farksız :
"Ben kimim de hilesiz oynayayım, kabiliyetsiz işe yaramaz attığı kurşun dağa taşa giden beceriksizin tekiyim."
Kötüysen kötü oynuyorsundur bu kadar basit.
Hile ile ben köpeğimi geçirsem bilgisayarın başına o bile oyun kazanır.
Oyunu hile oynuyor çünkü, hile kullananda başında oturup bir şeylere basıyor işte. Hem düşüncesiz, hem kabiliyetsiz hem de diğer insanlara ve emeğe saygısı olmayan zavallılar.

Oyunu bırakmak çözümdür. Hile açmak çözüm değildir, onun ismi başka bir şeydir. Bugüne kadar online-rekabetçi hiçbir oyunda hile açmadım.
Hile açmak online oyunlarda kişiliksiz bir kişinin yapacağı iştir. Elalemin hakkını falan gasp ediyorsun o başka bir dava bunun dışında kendine küfür ediyorsun. Hile kullanmak bir insanın kendine şunları söylemesinden farksız :
"Ben kimim de hilesiz oynayayım, kabiliyetsiz işe yaramaz attığı kurşun dağa taşa giden beceriksizin tekiyim."
Kötüysen kötü oynuyorsundur bu kadar basit.
Hile ile ben köpeğimi geçirsem bilgisayarın başına o bile oyun kazanır.
Oyunu hile oynuyor çünkü, hile kullananda başında oturup bir şeylere basıyor işte. Hem düşüncesiz, hem kabiliyetsiz hem de diğer insanlara ve emeğe saygısı olmayan zavallılar.
Dostum ona bakarsan PUBG mible oyuncuları istisnalar dışında genel anlamıda tümü karaktersiz o zaman. Düşün yani oyuna 100 kişi başlıyor 80 ni yada 60 şı hile cidiyim hee öyle atmıyorum oyuna giriyorum bi kişi vurdum yada vuruldum vuran kişi yine genel de hile oluyo izliyorum faytların 10/9 hile faytı speed aim wol ne ararsan var

Dostum ona bakarsan PUBG mible oyuncuları istisnalar dışında genel anlamıda tümü karaktersiz o zaman düşün yani oyuna 100 kişi başlıyor 80 ni yada 60 şı hile cidiyim hee öyle atmıyorum oyuna giriyorum bi kişi vurdum yada vuruldum vuran kişi yine genel de hile oluyo izliyorum faytların 10/9 hile faytı speed aim wol ne ararsan var
Velet kite var zaten PUBG oynayacağım diyorsan PC PUBG Lite oyna.

Yeni konular

Geri
Yukarı