PUBG Mobile'ı PC'de oynamak

Gameloop vardı BlueStacks ile de oynayabilirsiniz.
Ben zamanında Tencent'ten indirdiğimi hatırlıyorum.

Zaman içinde program Gameloop olmuştu sanırım.

Yüksek ihtimalle Tencent'ten indirdiğim zaman direkt olarak Gameloop yüklenecek.

Şuan Tencent'tekini kuruyorum bakalım, olmazsa Gameloop'un sitesinden indiririz.

Ben zamanında Tencent'ten indirdiğimi hatırlıyorum.

Zaman içinde program GameLoop olmuştu sanırım.

Yüksek ihtimalle Tencent'ten indirdiğim zaman direkt olarak GameLoop yüklenecek.

Şu an Tencent'tekini kuruyorum bakalım, olmazsa GameLoop'un sitesinden indiririz.

Dediğiniz doğrudur, Tencent Gameloop olmuştu.

Tencent gameloop. Ama çok sıkıntılı oynarsın. Tuşları grafiği ıvırı zıvırı ayarlayayım derken oyundan soğuyorsun. Heh tamam oldu dediğin an bir güncelleme geliyor emülatöre yaptığın çoğu ayarı sil baştan yapman gerekiyor. Gerekmese bile emülatörün bir yeri kesinlikle bozuluyor.
Pubg mobili pc de oynamak sabır ister, insanı kanser yapar.

Tencent gameloop. Ama çok sıkıntılı oynarsın. Tuşları grafiği ıvırı zıvırı ayarlayayım derken oyundan soğuyorsun. Heh tamam oldu dediğin an bir güncelleme geliyor emülatöre yaptığın çoğu ayarı sil baştan yapman gerekiyor. Gerekmese bile emülatörün bir yeri kesinlikle bozuluyor.
Pubg mobili pc de oynamak sabır ister, insanı kanser yapar.
PUBG'nin Steam'de satılan versiyonunu almayı düşünüyorum da. Bir test edeceğim ücretsiz versiyonunu.

Bu arada PUBG Mobile PC mi daha iyi PUBG Lite PC mi?
Arkadaşımla beraber Tencent'in sitesinden indirdik. Görev yöneticisinde çince-japonca yazılar vardı. Pek güvenemedik silmeyi düşündük. Sizce ne yapmalıyız?

Tencent çin menşeili olduğu için de olabilir diye düşünüyorum ben fakat arkadaşımı bir türlü ikna edemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı