Neden herkes PUBG PC oynamak yerine PUBG Mobile oynuyor?

Sistem gereksinimiyle ve çoğu kişinin Mobile harcadığı paranın hattı hesabı yok bırakamıyorlar o minik jpeg dosyalarını.

PUBG Steam'in Attack on Titan olduğu bir karşılaştırmada, Mobile versiyonu Şeker kız Candy'dir. Aşırı pastel efektler 300 metre mesafeden aim gibi hedef bulan o mesafede silahtan büyük uzaylıdan fırlamış yeşil kan animasyonları mide bulandırıcı, oyun gerçeği bir tarafa gerçekten insanın midesini zorlar bir aşırılık ve karışıklık mevcut. Gerçek boyutuna ulaşamamış bir oyunun ramak kala kendi dışkısında boğulması Mobile kısmı temsil ediyor, oyuncuları da reel oyun sistemin kabul etmediği artık lamer's
Görünüş renk skalasını oyun içinden değiştirebiliyorsunuz. Renkli, klasik, gerçekçi, soft vs bir çok renk skalası var.

Yine vuruş efeklerinin rengini de değiştirebiliyorsun. Kırmızı, mavi, yeşil vs
Uzaktan vuruşların tutması konusunda haklısın, burada oyunculara kolaylık sağlamışlar. Temeli mobile dayandığı için tabi.
Gördüğüm kadarıyla en basit birkaç ayarı bile kurcalamadan eksi saymışsın, bence ön yargıları biraz kenara itmelisin. Tabi ki kalite bakımından Mobile bir PC kadar olamaz lakin oyuncu sayıları farkı tercih sebepleri her zaman Mobile 1. yapacaktır.

Görünüş renk skalasını oyun içinden değiştirebiliyorsunuz. Renkli, klasik, gerçekçi, soft vs birçok renk skalası var.

Yine vuruş efeklerinin rengini de değiştirebiliyorsun. Kırmızı, mavi, yeşil vs.
uzaktan vuruşların tutması konusunda haklısın, burada oyunculara kolaylık sağlamışlar. Temeli Mobile dayandığı için tabii.
Gördüğüm kadarıyla en basit birkaç ayarı bile eksi saymışsın, bence ön yargıları biraz kenara itmelisin. Tabii ki kalite bakımından Mobile bir PC kadar olamaz lakin oyuncu sayıları farkı tercih sebepleri her zaman Mobile 1. yapacaktır.

Mobile'nin kitlesi tiktoker ve çocuk ama pcninkinde aşırı iyi oynayan e sporcu.

Mobile'nin kitlesi tiktoker ve çocuk ama pcninkinde aşırı iyi oynayan e sporcu.
Sosyal medyada (Twich, Facebook, Youtube, Nanolive vs) kitlelere bakın. Sana yüzlerce 40 yaş üstü adama denk geldim desem? Evet çocuk kitlesi bir hayli var, lakin yetişkin ve genç kitlede çok fazla. Temel sebep oynanışın her kitleye hitap edebilmesi hocam, Pc dediğin gibi esporcu, hardcore oyuncuları daha çok çekiyor. O yüzden oyuncu sayısı daha az.

PUBG Mobile PC'ye göre daha kolay bir oyun, çok yer kaplamıyor ve yattığın yerden kolayca oynanabiliyor. Sistem kaldırmama gibi durumları da var. Bence bu kolaylık oyunu daha oynanabilir yapıyor.

Bilgisayarı kaldırmayanlar var ve Mobile çok daha fazla oynanıyor PCdeki o kadar çok değil bot falan oluyor çok. Mobile'de FPS daha yüksek.

Herkesin yorumunu okudum ve gerçekten harbi diyeceğim şeyler gördüm.
İlk öncelikle PC PUBG Mobile göre çok hantal adam sağa sola kaçmak falan zor.
Bir diğer sıkıntı etkinlikler PUBG Mobile da daha fazla yeni yeni şeyler getiriyor PC PUBG
Mobile'deki gibi oyunu canlı tutmuyor. Zaten bu saatten sonra ne yapsa boş.
Bence zamanında oyunu salmasalardı adam gibi güncelleme getirip oyunu canlı tutsalardı şu anki durum tam tersi olurdu. Benim fikrim kim ne derse desin PUBG Mobile PC'dekinin yanına yaklaşamaz. Ne olarak mı diyorsun? PC'dekinin ambiyansı Mobile dekinden her yönden daha iyi. Bir de abi PC'deki zor olabilir de iki zıplamayla mermilerden kaçmak bence çok gerçekçi değil.
Son olarak PUBG Mobile çok kolay. Hatta oyun sana aim almana yardım ediyor. Adamın yanına ateş et kafasına gelir.

Geri
Yukarı