PUBG mouse kasma problemi

Eren Kırbacı

Hectopat
Daha fazla  
Monster Abra A7 V7.3 gaming laptopum var. Yaklaşık 4 aydır PUBG oynuyorum. Son 1-2 haftaya kadar bir problemim yoktu fakat şu anda oyun lobi ekranı hariç uçaktan atladıktan sonra mousede kasmalar olmaya başlıyor. Etrafıma bakmakta güçlük çekiyorum. 3-4 tane mouse değiştirdim baktım acaba mousede mi sorun var diye fakat sorun mousede değil. Ve bu olay sadece PUBG'de oluyor. FPS 50-60 civarı alıyorum. Her yere baktım fakat çözümünü bulamadım, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
AHCI seçili mode olarak

SSD'nizden düşük performans alıyorsunuz. HD Tune grafiği de iyi değil. Garantiye göndermek sizin kararınız.
Bu arada işlemcinin sürücüsüne baktığımda tarih olarak 21.04.2009 gösteriyor sorun bununla alakalı olabilir mi?

SSD'nizden düşük performans alıyorsunuz. HD Tune grafiği de iyi değil. Garantiye göndermek sizin kararınız.
Format atarsam düzelme şansı var mı?

Aynı sorunu yaşamaktayım, özellikle pubg'de alt tab yaptığım zaman fareyi 3-4 saniye boyunca oynatamıyorum. Aynı şekilde oyun içinde etrafıma bakmakta güçlük çekiyorum. Konuyu takipte kalacağım.

Edit: Zamanında MSI Gaming App indirmiştim, bir yerde ondan kaynaklı olabileceğini gördüm, silince düzeldi, şu an herhangi bir sorun yok. İleride olur mu tekrar buraya yazacağım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı