PUBG mouse kasma problemi

Eren Kırbacı

Hectopat
Daha fazla  
Monster Abra A7 V7.3 gaming laptopum var. Yaklaşık 4 aydır PUBG oynuyorum. Son 1-2 haftaya kadar bir problemim yoktu fakat şu anda oyun lobi ekranı hariç uçaktan atladıktan sonra mousede kasmalar olmaya başlıyor. Etrafıma bakmakta güçlük çekiyorum. 3-4 tane mouse değiştirdim baktım acaba mousede mi sorun var diye fakat sorun mousede değil. Ve bu olay sadece PUBG'de oluyor. FPS 50-60 civarı alıyorum. Her yere baktım fakat çözümünü bulamadım, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
CrystalDiskMark ile de test edip sonuçları paylaşın. İşletim sisteminizi belirtin. SATA, chipset sürücülerinizin güncel olduğundan emin olun. MSI Afterburner ile tüm değerleri açıp atın. Mümkünse video şeklinde olsun. Veya art arda birkaç fotoğraf da olur.
Adsız6.png

Açıkçası orada bir sıkıntı gözükmüyor. SSD'de sıkıntı yokmuş gibi geliyor. CrystalDiskMark ile test yapar mısınız lütfen? Ayrıca MSI Afterburner verilerini de dediğim şekilde bekliyorum.

PUBG işlemciye çok yüklenen ve iyi optmizasyonu olmayan bir oyun olduğu için darboğaz yaşıyorsunuz. CrystalDiskMark testini de görsem SSD'de sorun var mı anlarız.

Öncelikle Seq, 4K, SeqQ32Ti, 4KQ32Ti olarak test ettiğinizden emin olun. Yukarıdaki ilk iki kutucuk 5 ve 1 GİB olarak seçili olsun. Ondan sonra sol üstteki All butonuna bastığınızda test başlayacak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı