PUBG New State Alpha ne zaman indirilebilir?

Bilgim yok ama tahminimce Ekim'de indirebileceğiz bu arada oyun nasıl beğendiniz mi değişiklik var mı yoksa aynı tas aynı hamam mı?
Bende oynamadım, zaten hep böyle şeylerde YouTuberlar veya tanınmış kişileri alpha testini deniyor, adalet diye bir sey yok dünyada ve bizim ülkemizde...

YouTuber'lar deneyip inceliyorlar kitlesine bildiriyorlar. Neden size Alpha test kodu verilsin?
Arkadaş haklı bizi neden adam yerine koyup Alpha testi vermiyorlarda tanınmış kişilere veriyor? Burada anormal bir durum var illa bizdemi ünlü olmamız gerek normal kullanıcılardan zaten kazanıyorsun tanınmış kişilere kod vermek nedir? Tanınmış kişiler mi seni ünlü edecek zaten yeterince tanınıyorsun ve merak ediliyorsun.
Bende oynamadım, zaten hep böyle şeylerde YouTuberlar veya tanınmış kişileri alpha testini deniyor, adalet diye bir sey yok dünyada ve bizim ülkemizde...
Acaba eski PUBG ne farkı var şu an onu merak ediyorum tanınmış kişilere Alpha testi vermek bence anlamsız Valorant gibi Twitch izlenimi ile kod dağıtımı yapabilirsin yanlış hatırlamıyorsam Valorant kod dağıtımı öyleydi aynısı sende yapabilirsin illa YouTuber tanınmış kişiler sayesinde ünlü olmak zorunda mısın zaten yeterince tanınıyorsun ve merak ediliyorsun.

Arkadaş haklı bizi neden adam yerine koyup Alpha testi vermiyorlarda tanınmış kişilere veriyor? Burada anormal bir durum var illa bizdemi ünlü olmamız gerek normal kullanıcılardan zaten kazanıyorsun tanınmış kişilere kod vermek nedir? Tanınmış kişiler mi seni ünlü edecek zaten yeterince tanınıyorsun ve merak ediliyorsun.

-Arkadaş haklı bizi neden adam yerine koyup Alpha testi vermiyorlarda tanınmış kişilere veriyor?
-Tanınmış kişilere veriyorlar onlar kitlelerine ulaştırıyor. Sana verseler bana verseler o zaman direk uygulama marketine koyup beta işareti gelsin. Ünlü insanlar oyunu oynayıp hataları belirliyorlar testerlık yapıyorlar.

Ayrıca çok mantıklı bir durum bende oyunu bekliyorum ama şu hali ile herkese kod verseler hem oyun çok şişer hem de sunucuları çok şişer. Az daha bekleyip tam hali ile oynamak daha iyi.

-Arkadaş haklı bizi neden adam yerine koyup Alpha testi vermiyorlarda tanınmış kişilere veriyor?
-Tanınmış kişilere veriyorlar onlar kitlelerine ulaştırıyor. Sana verseler bana verseler o zaman direk uygulama marketine koyup beta işareti gelsin. Ünlü insanlar oyunu oynayıp hataları belirliyorlar testerlık yapıyorlar.

Ayrıca çok mantıklı bir durum bende oyunu bekliyorum ama şu hali ile herkese kod verseler hem oyun çok şişer hem de sunucuları çok şişer. Az daha bekleyip tam hali ile oynamak daha iyi.
Ünlü kişilerin testerlığını normal bir insanda ticket bölümlerinden bildirebilir, yani demem o ki ünlü olmak mesele olmamalı herkes eşit olmalı zaten PUBG o kadar da yeni tanınmış bir oyun şirketi değil şu an küçük çocuğada sorsan PUBG bilir yeni çıkan oyununuda bileceğinden adım kadar eminim ama keşke Valorant gibi yapsa her oyun şirketi benden tam puan alır.

Geri
Yukarı