PUBG: New State resmi çıkış tarihi duyuruldu!

11 Kasım 2021 tarihinde PUBG: New State çıkış yapıyor!

Olan tüm hype yok oldu be Krafton, umarım oyun bu kadar beklediğimize değer :)

Resmi çıkış fragmanı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
11 Kasım 2021 tarihinde PUBG: New State çıkış yapıyor!

Olan tüm hype yok oldu be Krafton, umarım oyun bu kadar beklediğimize değer :)

Resmi çıkış fragmanı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Fortnite’yi geçebilecek gibime gelmiyor.

Umarım beklemeye değer ve PUBG Mobile gibi batırmazlarsa güzel olur.

Açıkçası oyunu PUBG Mobile'de olduğu gibi Tencent değil Krafton yaptığı için öyle olmayacağını düşünüyorum.

Fortnite'yi geçebilecek gibime gelmiyor.

Fortnite çok patlama yapmadı gibi ama :D

CoD Mobile, Battlefield Mobile, Apex Legends Mobile gibi rakiplerini geçebilecek mi o önemli.

Bu arada sistem gereksinimleri Apple için iPhone 6s , Android için S7 seviyesi veya 2 GB RAM.
Ama minimum ve optimum olarak ayırmadılar gereksinimleri o garibime gitti.

Oyun 2. Alpha testinde SD 665 ve 4 GB RAM ile orta grafikte (PC oyunu gibi duran grafiklerde :D ) 20-30 FPS arasında oynanılabilir akıcılıktaydı, Lite grafikte zaten 50-60 FPS dropsuz akıyordu bende.

O grafiklere gereksinim bu kadar düşükse yapımcılar optimizasyon konusunda çok iyi bir iş çıkarmış olmalılar.

Açıkçası oyunu PUBG Mobile'de olduğu gibi Tencent değil krafton yaptığı içim öyle olmadığını düşünüyorum.

CoD Mobile, Battlefield Mobile, Apex Legends Mobile gibi rakiplerini geçebilecek mi o önemli.

Bu arada sistem gereksinimleri Apple için iPhone 6s+, Android için S7 seviyesi veya 2 GB RAM.

Onları rahat geçer gibi. Ben mobil tarafından bahsettiğinizi bilmiyordum. Fortnite zaten mobil tarafında İOS’tan tamamen kaldırıldı. Mobil’de şampiyon PUBG Mobile olur. Mobil dışında artık, Fortnite ve Warzone bir numara.

Açıkçası oyunu PUBG Mobile'de olduğu gibi Tencent değil Krafton yaptığı için öyle olmayacağını düşünüyorum.

Bu arada sistem gereksinimleri Apple için iPhone 6s , Android için S7 seviyesi veya 2 GB RAM.

Oyun 2. Alpha testinde SD 665 ve 4 GB RAM ile orta grafikte (PC oyunu gibi duran grafiklerde :D ) 20-30 FPS arasında oynanılabilir akıcılıktaydı, Lite grafikte zaten 50-60 FPS dropsuz akıyordu bende.

O grafiklere gereksinim bu kadar düşükse yapımcılar optimizasyon konusunda çok iyi bir iş çıkarmış olmalılar.
Battlefield mobile? Çıktı mı hocam?

Bu arada State mobil oyunmuş. Fragmanlarında hep PC grafikleri gösteriliyordu.😀

Onları rahat geçer gibi. Ben mobil tarafından bahsettiğinizi bilmiyordum. Fortnite zaten mobil tarafında IOS'tan tamamen kaldırıldı. Mobil'de şampiyon PUBG Mobile olur. Mobil dışında artık, Fortnite ve Warzone bir numara.

Hocam oyun mobil zaten, bildiğim kadarıyla oyunu mobil tarafta çok iyi bir hale getirmeden diğer platformlara açılmayı planlamıyorlar.

Fazlasıyla bilgi verdiler resmi medya sunumunda:

Türkçe alt yazı var, gayet güzel çevirmişler.

Hocam oyun mobil zaten, bildiğim kadarıyla oyunu mobil tarafta çok iyi bir hale getirmeden diğer platformlara açılmayı planlamıyorlar.

Fazlasıyla bilgi verdiler resmi medya sunumunda:

Türkçe alt yazı var, gayet güzel çevirmişler.
Fark ettim.🙂

Battlefield Mobile? Çıktı mı hocam?

Çıkmadı ama çıkacak hocam, geçen ay betası falan yapıldı taptap üzerinden.

Bu arada state mobil oyunmuş. Fragmanlarında hep PC grafikleri gösteriliyordu.😀

Onlar temsili hocam, ilk bende öyle sanmıştım sonra mobil oyunda böyle grafik olmayacağı aklıma dank etti :D

Ama oyunun kendi grafikleride PC oyunu olacak neredeyse :D

Şurdan bakabilirsiniz:

Yeni konular

Geri
Yukarı