PUBG "No signal detected" problemi

ftnkci

Decapat
PUBG'yi sorunsuz bir şekilde oynuyordum 3 ay önceye kadar fakat ne olduysa oyuna girdiğimde monitör kapanıyor. "No signal detected" yazısı çıkıyor. Point Blank oynarken böyle bir hata ile karşılaşmıyorum.

Sistem bilgileri;
  • Ekran kartı: EVGA GTX 980 FTW ACX 2.0
  • İşlemci: i5-4690K
  • Anakart: Gigabyte Z97 D3-H
  • SSD: Corsair 240 GB
  • Corsair 8 GB (2x4 GB Vengeance DDR3 1600 MHz dual kit ram
  • Corsair H80i sıvı soğutma
  • Thermaltake 650W güç kaynağı 80 plus bronze
  • Benq XL2430T 144 Hz monitör

Not: PC'yi bilgisayarcıya bıraktım (5 gün) o da net bir çözüm yolu bulamadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Desteklenmeyen çözünürlüğe ayarlanmış muhtemelen. GeForce Experience'den PUBG'yi optimize edin ve tekrar deneyin.

Desteklenmeyen çözünürlüğe ayarlanmış muhtemelen. GeForce Experience'den PUBG'yi optimize edin ve tekrar deneyin.
peki anakartın ya da diğer parçaların minmumda dahi olsa oynatması gerekemez mi ? oyundan atma yapar mı sürekli ?

Anakart ile ilgili bir sıkıntı olabilir mi ? 1saat 30 dk sonra ekran kapanıyor ve sadece ultra ayarlarda oynayabiliyorum oyunu ayarları düşürdüğüm zamanda kapanıyor.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı