PUBG oynanır mı?

Kişiden kişiye göre değişir ama ben şahsen pubg yi oynarken eğleniyorum satın al beğenmezsen iade edersen. Unutma ki iade için 2 saat oynama süresini geçmemen lazım.

Arkadaşlar birkaç konuyu okudum ama bir türlü emin olamıyorum, ben FPS ve Battle Royale oyunları cidden seviyorum. Aim biraz iyidir, sizce PUBG alınır mı?

Bence almana pek gerek yok eskisi gibi oyuna önem vermıyorlar şahsen 2K saat çöp oldu gitti derim eğer çok istiyorsan oyunu indirimden 40küsure alabilirsin tabii ki senin tercihin.

Arkadaşlar birkaç konuyu okudum ama bir türlü emin olamıyorum, ben FPS ve Battle Royale oyunları cidden seviyorum. Aim biraz iyidir, sizce PUBG alınır mı?

PUBG yavaş bir Battle royal oyunu. Sürekli aksiyonda olamıyorsun. Agresif bir oyuncuysan beğeneceğini pek sanmam. CoD Warzone hızlı bir Battle royal oyunu loota fazla vakit ayırmıyorsun. PUBG sahip olduğum halde CoD oynuyorum. Anlatmak istediğim oyun tarzın nasıl ne şekilde oynamayı tercih ediyorsun bunları belirtmen gerek.

PUBG'yi bırakma nedenim M416'nın üstüne AWM koymuş şekilde uçan arabasıyla seri şekilde ateş eden bir adamdı. En son 2 yıl önce oynadım bir dahada asla oynamam. Hilecilerin doluştuğu bir oyun. Sende oynama.

Geri
Yukarı