PUBG oynayamıyorum

Daha iyi rakiplerle karşılaşmak her zaman daha iyidir. Sürekli düşük seviye oyuncu ile oynarsan gelişme ihtiyacında o kadar az olacaktır. Antrenman haritasını zaten düşük oyuncular için yapıldı iyi olan oyuncuların bazıları bile maçlara girmeden önce girip 10 15 dk spray çalışıyor.
KNT ve SNT ler tamamen oyun içinde pratikle alışıyorsun.

Ben maçlara girmeden önce EKLENTİSİZ beryl+lazer ve AK+4x scpoe ile 10 15 dk 1000-1500 mermi gibi bir spray yapıyorum. Oyun içi genelde M4 oynuyorum ve M4 sanki HMS gibi geliyor kontrolü çok stabil hale geliyor tavsiye ederim. En önemli nokta eklenti olmadan çalışmak zaten oyun içinde eklenti ile kontrolde artıyor. 1100 saatim var.

323 saatim var. Oyun ilk çıktığı zamanlar çok oynardım yaklaşık 1 senedir oynamıyorum. Az önce girdim oyuna ve o kadar çok değişmiş ki 1 kişi bile öldüremedim. Önceden 4x kullanmak çok kolaydı şimdi ise sıktıktan sonra o kadar yukarıya atıyor ki kendini 2. mermiyi atana kadar ölüyorum. Önceden oynanış daha rahattı sanki veya 1 senedir oynamıyorum diye öyle geldi bilemiyorum fakat oyun ciddi anlamda çok değişmiş. Örnek olarak aramızda 50 metre bile olmayan adamla çatıştım mermilerim hiçbir şekilde adama isabet etmedi. 100 metrede ki adamla çatıştım ilk ben görmeme rağmen 1 tane mermi tutturamadım. Geçenlerde girmiştim oyuna adamla çatışıyorum oyuna uzun süredir girmediğin için sürekli çıkıp sıkamadım saklana sakalana sıktım ve adam aniden ağacın arkasından çıkıp hs attı ve öldüm. Yani demek istediğim bazıları cidden aşırı derecede iyi oynuyor ya da ben çok kötüyüm uzun süredir oynamadığım için. Adamın aniden ağaç arkasından çıkıp çıktığı gibi vurması insanı sinir hastası edebiliyor.

Yukarıda yazdıklarımı uygularsan ve oyun pratiği ve hareketli yer değiştirerek yani beklenmeyeni yaparak hareket ettiğinde bir çok oyuncuyu öldüreceksindir.
MM' de tabiki çok daha iyi oyuncularda var ama %50 %60 oyuncuyla rahatlıkla çatışmalarda yaşabilirsin. Yine hatırlatmak lazım ki oyunda şans seviyesi bence çok büyük etken.

2 3 günde pro player olmayı bekleme joystickini değiştir jiroskopa alışmaya çalış hassasiyetini eğitim alanında ayarla oynayış tarzını değiştir yani 3 veya 4 parmak oyna bol bol arena oyna pratik yap YouTubeden pro oyuncularından videolarını izle 1 2 aya duzelirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı