PUBG packet loss değeri yüksek

BerkerS

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5600 | Anakart: ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II | Ekran Kartı: Asus DUAL RX6700XT | RAM: 32GB | PSU: High Power 600W 80+ GOLD | Klavye: BlitzWolf® BW-KB2
Merhaba,
Türk Telekom 100Mbit internet kullanıcısıyım ve genel olarak verdiği hız değerinden memnun olarak kullanıyorum. Ancak son zamanlarda PUBG oyununda aşırı fazla paket kaybı yaşıyorum ve bu sorunu çözemedim.
Hat değerleri ve pinglotter sonuçlarını konuya ekliyorum nasıl bir aksiyon almam gerekiyor?
Pinglotter test sonuçları (ec2.eu-central-1.amazonaws.com):

1679873361272.png

Modem hat değerlerim:

1679873409056.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Türk Telekom 100Mbit internet kullanıcısıyım ve genel olarak verdiği hız değerinden memnun olarak kullanıyorum. Ancak son zamanlarda PUBG oyununda aşırı fazla paket kaybı yaşıyorum ve bu sorunu çözemedim.
Hat değerleri ve pinglotter sonuçlarını konuya ekliyorum nasıl bir aksiyon almam gerekiyor?
Pinglotter test sonuçları (ec2.eu-central-1.amazonaws.com):

Eki Görüntüle 1716379

Modem hat değerlerim:

Eki Görüntüle 1716382

Modemi kapat 10saniye sonra geri aç müşteri hizmetlerini arayınca da farklı bir şey yapmıyorlar.

Modemi kapat 10saniye sonra geri aç müşteri hizmetlerini arayınca da farklı bir şey yapmıyorlar.
Müşteri hizmetlerini aradım paket kaybı yaşadığımı söyledim ama sadece hız sorunlarına müdahale edebiliyorum gibi bir cevap aldım. Büyük ihtimalle destek vermeye çalışan operatörün paket kaybı hakkında bilgisi yoktu.

Pubg'de benim ve arkadaşlarımın da packet loss'u oluyor. Bi arkadaşımda her maç oluyor, bende bi maç var bi maç yok. Oyundan dolayı oluyor diye düşünmüştüm. Konunun takipçisiyim.

Oyundan kaynaklı, bende de oluyor. Çalışan oyunu bozdular, optimizasyon da yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı