PUBG parasını hak ediyor mu?

PUBG indirimlerde 43 TL'ye falan düşmüştü. Ben de aldım. Şu anda iniyor. Oyun sizce parasını hak ediyor mu?
2018'in başında almıştım 205 saat oynadım 100 saati oyunu stabil bir şekilde oynama çabasıyla geçmiştir zaten geri kalan 105 saatte berbattı 24 ocakta yeniden girdim hala çöp.

Arkadaşlar grafiklere çamur vb. diyorsunuz ancak gayet iyi grafikleri var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lütfen oyunu oynamış arkadaşlar yorum atsın.
Assassin's Creed grafiği bekliyor galiba rekabetçi bir oyundan.
Tavsiye edermisin peki sen?
Ranch almak istiyordum ama bir ekibim yok girip oynayacak PUBGM aşırı kötü zaten. Grafikleri için PUBG dedim. Ayrıca sistemim PUBG'de +60 verecek durumda

1600 saat oynadım bu oyunu getirdikleri her güncellemeyle oyunu dahada beter ettiler. En son map seçimini kaldırmışlardı. Ben bırakalı 5 ay falan oldu artık oynanacak bir oyun değil. Oyuna bot getirmişlerdi maça başlıyordum 100 oyuncu var bunların sadece 10 tanesi gerçek oyuncu 90 tanesi bot, yani bu oyunun geliştiricilerinin ne kadar gerizekalı olduğunu sen düşün. Yahu oyuna bot getirirsin eyvallah ama maç için bir sınır koyarsın hani bir maça en fazla 20 bot gelebilir gibi. Daha bunu bile düşünecek beyinleri yok.

Bot sorun değil benim için alışmış olurum oyuna.
Hileyide ilk ranklarda geliyor botlarda aynı şekilde dediler benim için şu anda oyun iniyor indirilince girip bakacağım zaten. Ve başka oynayacağım oyun yok adam akıllı Ranch almak istiyordum oda oynamak için bir ekibim yok girecek bir de bir süreden sonra sıkacağını biliyorum.

Olabilir yani sonuçta 43 tl ye alınacak güzel bir oyunmu?
Bende araştırdım biraz 50 tl ye tek başıma oynayabileceğim FPS veya bana uygun bir oyun bulamadım bu fiyatlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı