PUBG Serverları Neden Kötü?

baran taşdemir

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar o kadar oyun oynadım. Oyunun kendi içinde hatası olsun eyvallah da bu kadar para kazanan oyunun sunucuları neden kötü olabilir? 1-2 hafta önceye kadar oyun yağ gibi akıyordu şimdi tekrar başladı. Yazılımsal bir şey olmasa gerek. Bilmem 322 bin kişi banlanmış, bu heriflerin yatırdıkları parayla server alınmıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun optimizasyonu halen düzeltilmiş değil. Sunucu taraflı optimizasyon sorunları da var. Birçok bug bu sebepten ortaya çıkıyor. Meltdown güncellemesi de etkilemiş olabilir.
Güncelleme ile çözülmesini beklemekten başka bir şey gelmez elimizden. İnternet bağlantınızda bir sorun yoksa, güncelleme için bekleyin.

Arkadaşlar o kadar oyun oynadım. Oyunun kendi içinde hatası olsun eyvallah da bu kadar para kazanan oyunun sunucuları neden kötü olabilir? 1-2 hafta önceye kadar oyun yağ gibi akıyordu şimdi tekrar başladı. Yazılımsal bir şey olmasa gerek. Bilmem 322 bin kişi banlanmış, bu heriflerin yatırdıkları parayla server alınmıyor mu?
Sanırım dündü. Oyun sunucuları için optimizasyon güncellemesi geldi. Ne kadar etkiler bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı