PUBG siyah ekranda kalma sorunu

jexoN3503

Hectopat
Merhaba Steam'de Play butonuna bastığımda oyun açılıyor, simsiyah bir ekranda sadece fare imlecini görebiliyorum. Bu hata Fortnite adlı oyunda da gerçekleşti. Yardımınızı bekliyorum. Loglife dosyası;

LogLife : pubglogfile.rar

Ekran Kartı driver ve diğer driverlarım güncel.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun bende'de var Güncellemeden sonra yapmaya başladı bütün internette olan sorunları denedim. Bir çözüm olmadı. 1 haftadır böyle sonradan format attım gene aynı sorun devam ediyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    50,9 KB · Görüntüleme: 313
aynı sorun bende de var.. video bknz :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
; win güncellemeleri , driverlar , microsoft güncellemeleri (visual c++) yüklü fakat video daki gibi başlatıyorum fakat yanıt vermiyor yazıyor ve siyah ekranda kalıyor. 13mart güncellemesinden beri bu sorunu yaşıyorum kendi pc'mde
dosyaları dogruladım , yönetici olarak çalıştırdım , format attım ama yok aynı.
pc özelliklerini yazıcam şimdi dicekler değiştir pc'yi. bu pc ile oyundan aldıgım ss'ler steam profılımde mevcut ( Steam Community :: JOHN-|-jigsaw-|-KRAMER ) bakabilirsiniz.

üstelik bugün şöyle birşey keşfettim bunun çözümü nasıl olur bilmiyorum ; Dependency Walker programı ile kontrol ettim tslgame.exe'yi eksik dll'ler vardı indirdim fakat şöyle bir sıkıntı var bu tslgame.exe'nin en güncel sürümü yüklü fakat bu programda şöyel bi sorun göstermekte ; ekran alıntısı 2'de. exe'de sorun olduğunu o yüzden açılmadığını düşünüyorum eğer burda çözebilecek veya sorunu giderebilecek birisi olursa sevinirim.
yardım edebilecek birisi yok mu ?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    56,6 KB · Görüntüleme: 161
  • Ekran Alıntısı1.JPG
    Ekran Alıntısı1.JPG
    60,1 KB · Görüntüleme: 151
  • Ekran Alıntısı2.JPG
    Ekran Alıntısı2.JPG
    224,2 KB · Görüntüleme: 212
Son düzenleme:
Oyunun dosyalarından Movies i sildim lobi ye kadar girdim , ondan sonra da oyuna girince siyah ekran başladı çözülemedi çözen varsa yazabilir mi ?

Geri
Yukarı