PUBG son güncelleme sonrası FPS düşme problemi

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Bu hafta gelen 6.0GB'lık güncellemeyi yaptım ve oyuna girdim ama 10 FPS gibi bir FPS düşüşüm vardı. Son gelen güncelleme ile FPS düşüşü yaşandı mı? Yoksa sorun ben de mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu herkeste olabilir. Çünkü git gide grafik ayarlarında düzeltme yaşanıyor.
Sizdede düşme oldu mu? Bugün tüm oyunları deneyeceğim.
Rainbow da FPS değerlerim eskisi gibi.
Shadow of the Tomb Raider adlı oyundada deneyeceğim. Bakalım.

PUBG'yi çokta takmayın hocam. Sağı solu belli olmayan bir oyun. 2070 Var hala drop yiyorum.
Anladım. Ya her güncellemede fps düşüyor. Oyunu ilk aldığımda ana menüde 143 FPS alıyordum şuan 90. Ama oyun içi FPS im ilk defa düştü. Eğer güncellemeyi yatıysanız sizde de düştü mü? Şu son gelen 6gb lık güncelleme.
Diğer tüm oyunlarda normal FPS değerlerim.
@adezyon @Arifcocops güncellemeyi yaptıysanız bilgi verir misiniz? Lütfen.

Kardeş bende de güncellemeden sonra uçaktan atladığımda shifte basılıyor geri shifte bastıgında duzelıyor siz de oluyor mu bu arada 2070 var arkadısın dediği gibi arada drop giriyor önemseme.

Kardeş bende de güncellemeden sonra uçaktan atladığımda shifte basılıyor geri shifte bastıgında duzelıyor siz de oluyor mu bu arada 2070 var arkadısın dediği gibi arada drop giriyor önemseme.
Evet oluyor.
Galiba Pubg ekibi FPS düşüşünün farkına vardı düzeltmeyi denemişler. Eski haline gelmesede biraz yükselmiş.:)
Sorun devam ediyormuş.
DDU ile silip 436.30 yani en güncel Nvdia sürümünü yükledim. Biraz artış oldu ama fazla değil. Galiba artık sonraki PUBG güncellemesini beklemekten başka çarem kalmadı. Yani eğer 436.30 sürümü hatalı değilse. Ama diğer oyunlarda FPS im normal.

Anladım. Ya her güncellemede fps düşüyor. Oyunu ilk aldığımda ana menüde 143 FPS alıyordum şuan 90. Ama oyun içi FPS im ilk defa düştü. Eğer güncellemeyi yatıysanız sizde de düştü mü? Şu son gelen 6gb lık güncelleme.
Diğer tüm oyunlarda normal FPS değerlerim.
@adezyon @Arifcocops güncellemeyi yaptıysanız bilgi verir misiniz? Lütfen.

Evet son güncellemeyi yaptım. FPS şuanda stabil gibi gözüküyor. Bakalım denemedeyiz :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı