PUBG Steam durduk yere ban yedim

197559

Kilopat
Arkadaşlar durduk yere oyundan kalıcı olarak dan men edildim. Hicbir şekilde hile vs kullanmam macro mouse de yok. Adamlara yazdim hiç tatmin edici cevaplar vermiyorlar. Men nedenimi dahi söylemiyor. Yeni Key aldim şimdi Bu da banlanıcak diye korkuyorum vallahi. Nelere dikkat etmem lazım? Ses arttirmak ivin fxsound kullaniyorum bu sorun yapiyor mu acaba? Adamlara diyorum nelere dikkat etmem gerekiyor ayni hataya düşmemek için. Adamlar cevap vermiyor adam akıllı. Bu konuda tecrübeli arkadaşlar varsa yardımcı olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses programı hile olarak algılanmış olabilir. Bende hile yapmadığım halde geçen sene ban yemiştim. 50 lira verip aldığım oyunda hile yapıp ban yiyecek kadar aptal biri değilim. Çok fazla oyuncuya sahip oldukları için şikayetleri pek umursamıyorlar. Bende bir daha oyunu satın almadım.

pubg destek ekibindeki yetkili kişinin bana attığı mesajlar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20191224-150001.png
    Screenshot_20191224-150001.png
    95,7 KB · Görüntüleme: 585
  • Screenshot_20191224-145906.png
    Screenshot_20191224-145906.png
    87 KB · Görüntüleme: 475
  • Screenshot_20191224-145937.png
    Screenshot_20191224-145937.png
    100,7 KB · Görüntüleme: 452
Oyunu çıktığı ilk günden beri oynarım tanıdığım hiç kimse sebepsiz yere ban yemedi, sen illaki yapılmaması gereken bir şey yapmışsındır.

Örnek ; Sesli iletişimi açıp küfür etmek.
arkadaşım ben 33 yaşımdayım.benim küfürle hileyle işim olmaz.herzaman hileye karşıyım.ben oyunun heyecanını seviyorum.kill alamasam bile onun verdiği zevk heyecan yetiyor bana.hile yapsam niye buraya konu açıp niye zamanımı harcayayım.ki birde bu Türkçe kurallarına göre yazmakla uğraşıyorum.

Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun, pek yapacak birşey yok gibi duruyor zaten. PUBG oyuna müdahale eden 3. parti hiçbirşey istemiyor. Bu ses uygulaması olsa bile ki haklılar. Sen sesleri daha fazla almak için uygulama kullanırsan haliyle kullanmayanlarla aranızda adil olmayan bir oyun olacaktır. PUBG haklı olarak süresiz ban atmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı