PUBG Steam hesabından diğer hesaba seviye aktarılır mı?

AKBLT_25

Hectopat
Yer
Erzurum
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartım: ASUS TUF RTX 3060 12 GB v2, İşlemcim: Ryzen 5800X3D, Anakartım: MSI Mag X570S Torpedo Max , Güç Kaynağım: Xigmatek Shogun 750W 80 Plus Gold, Monitörüm: LG 27GN600-B, İşlemci Soğutucusu: Thermaltake TH240 ARGB Snow White Edition, Bilgisayar Kasası: Dark Guardian Pro Mesh
Merhabalar, benim Steam hesabım üzerinden abim PUBG oynuyor arada bir arkadaşlarıyla ve bayağı da seviye vs. yükseltmiş. Şimdi sorum şu şekilde eğer kendisi Steam hesabına ayrı olarak PUBG alsa benim hesabımdan kastığı seviyeyi kendi aldığı PUBG'ye aktarabilir mi?

Merhabalar, benim Steam hesabım üzerinden abim PUBG oynuyor arada bir arkadaşlarıyla ve bayağı da seviye vs. yükseltmiş. Şimdi sorum şu şekilde eğer kendisi Steam hesabına ayrı olarak PUBG alsa benim hesabımdan kastığı seviyeyi kendi aldığı PUBG'ye aktarabilir mi?

Direkt olarak Steam aile paylaşımını ya da aynı şifre ile iki bilgisayarda aynı Steam hesabı olsun.

Hayır. PUBG steam bazlı değil, hesap kullanıcı adı üzerine çalışır.

Hmm o halde kendi Steam hesabına aldığı PUBG'ye benim hesabımda kullandığı kullanıcı adıyla giriş yapsa dediğim şekilde oynayabilir mi? Yani benim hesabımı kullandığımız saatler çakışıyor birçok sefer kendi Steam hesabımı kullanamıyorum bu yüzden bir yolu olsaydı güzel olurdu cidden :)

Yeni konular

Geri
Yukarı