PUBG sunucusuna ait IP adresini bulma

AloneMan02

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Gıda Mühendisi
Merhabalar. Son zamanlarda PUBG'de yüksek ping sorunu yaşıyorum. Bazen paket loss bile oluyor hem de %40 falan. Her şeyi denedim ancak çözüm bulamadım. Son olarak süperonline ile iletişime geçtim ve onlarda oyunun sunucusuna ait ip adresini ve ping i atmamı istediler. Oyun içinden görüntü aldım ancak sunucuya ait ip adresini nasıl bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son güncellemeden sonra herkeste pkt loss ve ani ping artması gibi sorunlar yaşanıyor. Tam emin olmamakla beraber PUBG'nin sunucuları taşıdığı söyleniyor. Yani sizin internetinizle ilgili bir problem olduğunu sanmıyorum. Ben önceden 40-45 ping ile oynuyordum. Şimdi 70'in altına düşmüyor. Eskiden pkt loss anlık %1 felan olup düzelirdi. Şimdi ara sıra %30-40'lara çıkıyor.

Son güncellemeden sonra herkeste pkt loss ve ani ping artması gibi sorunlar yaşanıyor. Tam emin olmamakla beraber PUBG'nin sunucuları taşıdığı söyleniyor. Yani sizin internetinizle ilgili bir problem olduğunu sanmıyorum. Ben önceden 40-45 ping ile oynuyordum. Şimdi 70'in altına düşmüyor. Eskiden pkt loss anlık %1 felan olup düzelirdi. Şimdi ara sıra %30-40'lara çıkıyor.
Aynen öyle benim de bazen çok fazla yükseliyor. Test yapıyorum ping im 51 civarı çıkıyor ama oyunda 100 ün üstünde. Süperonline ı biraz sıkıştıracağım yine de ne olur ne olmaz belki onlardan kaynaklıdır.
Telerik Fiddler 4 yazılımını kullanabilirsiniz.
Hocam nasıl kullanıcam peki?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı