PUBG Takılma Sorunu

ESY

Kilopat
Daha fazla  
100 FPS'de bile takılıyor oyun anlayamadım 70-80 FPS alıyorum oyun takılıyor özellikle de oyun başında.

Takılmalar oyun başladıktan 30 saniye sonra gidiyor ama yinede nadiren takılıyor.

Sistemim:

• GTX 960 4G
  • İ5 4460
  • 8GB RAM
  • Z97 GAMİNG 3
  • 600W PSU
  • 1080p Monitör

Son düzenleyen: Moderatör:
O söylediğin oyunun eski haliydi şimdi sorunlu bi oyun değil eskisine nazaran ayrıca v-sync açınca sanki fps 30 gibi geliyor bana o yüzden tercih etmiyorum.

FPS düşmeden kasma oluyorsa, ekran kartını eliyoruz. Diğer donanımları gözden geçirelim.
Anlık olarak fps düşüyordu yani drop giriyordu diye biliyorum ama eve gittiğimde iyice incelerim yani bana saçma gelen kısmı baştada yazdıgım gibi neden 80 fps üstü bir anda drop giriyor , içimden RAM belleklerle alakalı oldugu geçmiyor değil.

Son çare olarak bilgisayarımı yükselticem zaten yavaş yavaş zamanı da geliyordu , linkteki konuya yorumlarınızı bırakırsanız sevinirm :)
GTX 960 Sistem Yükseltme

Map yüklenirken falan mı dediğiniz kasılmalar oluyor? Normaldir yapabileceğiniz pek birşey yok, oyunu HDD'de ise SSD'ye kurunuz, arkadaşların da dediği gibi ekran kartından değildir sıkıntı, oyun optimizasyonu yada başka birşeyin darboğazıdır.

100 FPS'de bile takılıyor oyun anlayamadım 70-80 FPS alıyorum oyun takılıyor özellikle de oyun başında.

Takılmalar oyun başladıktan 30 saniye sonra gidiyor ama yinede nadiren takılıyor.

Sistemim:

• GTX 960 4G
  • İ5 4460
  • 8GB RAM
  • Z97 GAMİNG 3
  • 600W PSU
  • 1080p Monitör

30 saniye sonrasında da arada fps düşüşü ya da hareket ettiğinizde sanki bir kasılma oluyor mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı