Çözüldü PUBG ücretsiz olduğu zaman, önceden para verenler için Premium olacak mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ValiBey36

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600 AF İşlemci
INNO3D GTX 1650 GDDR6 Ekran Kartı
Biostar A302M Anakart
500GB SEAGATE HDD+PATRİOT BRUST 240GB SSD
2x8GB Crucial 3000MHz CL15 RAM
LG 22MK400H Monitör
Meslek
Öğrenci
Sanırım 26 Ocak'ta oyun herkese ücretsiz olacak. Ben de oyunu Steam'den para vererek alan biri olarak soruyorum, verdiğimiz para boşuna mı gidecek yoksa bizim için ayrı bir Premium gibi bir şey olacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
PUBG ücretsiz olduğu zaman, paralı alanlar "Premium Oyuncu" olacaklar. Bazı sızıntılara göre "Premium Oyuncular" dereceli maçlara girebilecekler. "Normal Oyuncular" giremeyecek.
Sanırım 26 Ocak'ta oyun herkese ücretsiz olacak. Ben de oyunu Steam'den para vererek alan biri olarak soruyorum, verdiğimiz para boşuna mı gidecek yoksa bizim için ayrı bir Premium gibi bir şey olacak mı?

Bir zahmet ayrıcalık yapsınlar değil mi? :D zamnında 80 TL verdim ilk çıktığı zaman.
Az uğraşmadım almak için o zamana göre.

PUBG bedava olduğu zaman, paralı alanlar "Premium Oyuncu" olacaklar. Bazı sızıntılara göre "Premium Oyuncular" derecele maçlara girebilecekler. "Normal Oyuncular" giremeyecek.
Teşekkürler,Mr.Churchill.

Yeni konular

Geri
Yukarı