PUBG ve PUBG Lite arasındaki fark

• Konuyu başlatan tura
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 6B

tura

Decapat
Beyler seneye yeni bir sistem toplayıp yeni oyunlar alacağım. PUBG Lite varken PUBG almaya değer mi? Değerse farkları nelerdir?

Lite'ta ilk günlerdeki gibi bot yok arkadaşlar, sadece gece geç saatlerde bot olabiliyor onun haricinde bot yok squad'ta, duo'yu bilmiyorum.

Bence Lite daha güzel, normal PUBG'de FPS nekadar yüksek olursa olsun Lite'taki gibi akıcılık yok ve bana göre normal PUBG delaylı bir oyun :)

Lite bana göre değil. Oyunun silah hissiyatı, oyunun sesleri, adamın yürüyüşü silah ve silah tutuşu bana oyuncak gibi geliyor. Ayrıca silah sekmesi normal PUBG'ye göre daha az. Girip 20-30 Kill alıp çıkıyorum arada 🤣

Karakter yürüyüşü farklı mı? liteda yalpalayarak yürüyomuş gibi hissiyat var steam pubgde de aynı mı

Pubg Lite sesleri çok kötü diyorlar. Yeni oyun geliştirilmeye devam edeceklerdir. En azından mobile göre daha akıcı ama Videolardan bile orjinal pubg ile arasındaki kalite farkı bariz belli oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı