PUBG ve Valorant ekran kartı sürücüleri çöktü uyarısı

İşletim sistemi
Windows 10

guldals

Hectopat
RAM
16 gb
Ekran kartı
Rtx asus 3060oc
Anakart
Asus h610m-r
İşlemci
İ5 12400f
Dün aldığım bilgisayarda PUBG ve Valorant oynayamiyorum. PUBG de farklı bir uyarı veriyor DX11 hatası diye Valorant'ta ekran kartı sürücüleri çöktü diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne demek.

Deneyince sonucu yazarsanız sevinirim.
Bu akşam yazacağım

Dxweb ile DirectX yüklemelerini yaptınız mı?
Az önce vatan müşteri hizmetleri ile görüştüm directx yüklemesini yapmamış o yüzden açılmıyormuş yani dx10 yada 9 indirmemi söyledi

Bu akşam yazacağım

Az önce vatan müşteri hizmetleri ile görüştüm directx yüklemesini yapmamış o yüzden açılmıyormuş yani dx10 yada 9 indirmemi söyledi
Bu akşam yazacağım

Ama şöyle bişey pc de dxdiag yazınca directx 12 gözüküyor

Son düzenleme:
İşletim sistemi hatalı kurun 11 işlemci de artık 11e destek veriyor attığım linkten.

Hocam kurdunuz mu sonuç ne.

Son düzenleme:
İşletim sistemi hatalı kurun 11 işlemci de artık 11e destek veriyor attığım linkten.

Hocam kurdunuz mu sonuç ne.
Henüz eve varmadım hala çalışıyorum saat 9 da gider gitmez hemen PC açıp kuracağım ama ben vatanı aradım kendileri sadece directx 10 kurmam yeterli dedi çünkü kurulum aşamasında onlar bunu yapmamış bu yüzden oyunlardan attığını söyledi

Valorant'ın sistem gereksinimlerine göre DirectX 11 gerekiyor. DX web ile geliyor. DirectX 10 paketini de bulabilir misiniz bilemiyorum. Hepsi tek pakette birleştirildi diye hatırlıyorum.

1708802767348.png

Yeni konular

Geri
Yukarı